دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استاندار البرز:

هیچ تخلف انتخاباتی در استان البرز رخ نداده است

28 danesheroz خرداد ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
هیچ تخلف انتخاباتی در استان البرز رخ نداده است

دانش روز : استاندار البرز گفت: تا این لحظه هیچ تخلف انتخاباتی از سوی نهادهای بازرسی و نظارتی در این استان مشاهده و گزارش نشده است

به گزارش دانش روز ، جلسه شورای اداری استان البرز بعد از ظهر امروز و در حالی که تنها چند روز به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا باقی مانده است، برگزار شد.

به همین دلیل جلسه امروز شورای اداری استان البرز با محوریت موضوعات مربوط به انتخابات برگزار شد.

اصغر عربیان در این جلسه طی سخنانی به تشریح اقدامات انجام شده برای برگزاری انتخابات باشکوه در استان البرز پرداخت و اظهار داشت: ما در شرایطی وارد انتخابات شده‌ایم که دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب تمام توان خود را برای مایوس کردن ملت ایران و عدم برگزاری انتخابات حداکثری به کار بسته‌اند.

وی تصریح کرد: برگزاری قانونمند، سالم، پرنشاط و حداکثری وظیفه‌ای است که امروز نه تنها بر عهده ستاد انتخابات و هیئت‌های اجرایی و نظارتی، بلکه بر دوش تک تک افراد ایران قرار داشته و همه باید برای تحقق این مهم تلاش کنیم.

عالی‌ترین مقام اجرایی در استان البرز افزود: انقلاب اسلامی بستر مناسبی برای دخالت مستقیم مردم در تعیین سرنوشت خویش فراهم ساخته و غربی‌ها از این هراس دارند که ملت‌های آزادی‌خواه مانند ایران بتوانند در تعیین سرنوشت خویش مشارکت داشته و دست دخالت بیگانگان در امور داخلی کشورشان را قطع کنند.

عربیان تاکید کرد: در این شرایط همه باید با حضور حداکثری و واحد در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح پاسخ بدخواهی دشمنان اسلام و انقلاب را بدهیم.

* احدی حق استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات را ندارد

استاندار البرز در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از فضای با نشاط و شاداب در این استان اظهار داشت: خوشبختانه تا این لحظه هیچ تخلف انتخاباتی گزارش نشده و این امر نشان دهنده توجه همه افراد به ویژه کاندیداها و ستادهای انتخاباتی آنها به قانون است.

عربیان افزود: همین شیوه را باید تا پایان برگزاری انتخابات ادامه دهیم و به طور قطع اگر کاندیدایی تخلفی از قانون داشته باشد، ضمن اینکه با او برخورد خواهیم داشت، این تخلف را در پرونده وی برای انتخابات آینده ثبت و ضبط می‌شود.

وی بیان داشت: یکی از مسائلی که نسبت به آن هیئت‌های اجرایی و نظارتی و بازرسان انتخابات حساس هستند، استفاده از امکانات دولتی و عمومی برای تبلیغات است و به احدی چنین اجازه‌ای نخواهیم داد.

استاندار البرز در پایان گفت: امیدوارم تلاش‌های چند ماه اخیر مسئولان ستاد انتخابات و هیئت‌های اجرایی و نظارتی و خود کاندیداهای محترم به برگزاری انتخاباتی حداکثری و مشارکت گسترده مردم در پای صندوق‌های رای منجر شود.

 

 

منبع : فارس

شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۵
کد خبر : 24609
بازدیدها: 274

پاسخی بگذارید »