چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هیلاری کلینتون مرخص شد

danesheroz دی ۱۴, ۱۳۹۱ ۰

هیلاری کلینتون˝ وزیر خارجه آمریکا، بعد از طی دوران درمانش به خاطر لخته خونی که بین مغز و جمجمه‌اش جمع شده بود، از بیمارستانی در نیویورک مرخص شد

در بیانیه‌ای که وزارت خارجه آمریکا منتشر کرده از قول گروه معالج خانم کلینتون گفته شده که حال او بهتر شده و کاملا معالجه می شود.

در همین بیانیه آمده که خانم کلینتون مشتاق است تا به سر کارش در وزارت‌خانه باز گردد. کلینتون به همراه دخترش چلسی و همسرش بیل کلینتون از بیمارستان خارج شدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از نیویورک، کلینتون روز یکشنبه پس از آنکه پزشکان یک لخته خود بین مغز و جمجمه وی مشاهده کردند در بیمارستان بستری شد.
پزشکان کلینتون پس از بررسی آزمایش های انجام شده بر روی وی متوجه شدند که یک لخته خون در سر او بوجود آمده است.
پس از آن کلینتون در بیمارستان بستری شد تا اقدامات پزشکی لازم در مورد وی انجام شود .
مقامات آمریکایی پانزدهم دسامبر اعلام کردند کلینتون که پیشتر سفر خود را به خارج از کشور به علت یک ویروس در معده اش لغو کرده دچار ضربه مغزی شده است.
مقامات آمریکایی از آن زمان تاکنون اعلام کرده اند وضع کلینتون رو به بهبودی است و اظهارات مطرح شده را درمورد وخامت وضع او رد کرده اند.

در دور دوم از ریاست جمهوری باراک اوباما که از حدود سه هفته دیگر به طور رسمی آغاز می شود، کلینتون دیگر وزیر خارجه نخواهد بود و جای خود را به سناتور جان کری داده است.

کلینتون که هم اکنون ۶۵ سال سن دارد، مدتهاست که اعلام کرده قصد ندارد در دور دوم ریاست جمهوری اوباما در دولت باشد.

پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۸
کد خبر : 2592
بازدیدها: 163

پاسخی بگذارید »