شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

به مناسبت شهادت بانوی دو عالم

هیئت‌های مذهبی در شش نقطه از کرج تجمع می‌کنند

danesheroz فروردین ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
هیئت‌های مذهبی در شش نقطه از کرج تجمع می‌کنند

مشاور مذهبی شهردار کرج در امور مساجد و هیئت‌های مذهبی گفت: به مناسب شهادت بانوی دو عالم فردا هیئت‌های مذهبی و دستجات عزاداری در شش نقطه از شهر کرج تجمع می‌کنند

غلامرضا رضوانی عصر امروز در حاشیه برپایی ایستگاه‌های فرهنگی در نقاط مختلف کلانشهر کرج که به مناسبت پذیرایی از عزاداران فاطمی برپا شده است در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرداری کرج با همکاری هیئت‌های مذهبی در کرج اقدام به برپایی ایستگاه‌های فرهنگی کرده است.

وی ادامه داد: در این راستا و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مراسم عزاداری در شش نقطه از شهر کرج و در روز شهادت حضرت فاطمه(س)برگزار می‌شود.

مشاور مذهبی شهردار در امور مساجد مکان‌های تجمع دستجات عزاداری را در چهار بخش مرکزی(میدان شهداء) غرب کرج در سه نقطه (امامزاده محمد(ع)، میدان فاطمیه شاهین ویلا و امامزاده طاهر مهرشهر)، جنوب کرج (فردیس ) و شمال کرج میدان اسبی عنوان کرد.

وی در ادامه سخنان خود به برپایی ایستگاه‌های فرهنگی در کرج و به مناسبت شهادت بانوی دو عالم اشاره کرد و افزود: این برنامه‌های فرهنگی با هدف ترویج سیره عملی زندگانی حضرت فاطمه (س) و با تکیه بر ارزش‌های دینی و مذهبی برگزار می‌شود.

رضوانی ایجاد وحدت و انسجام شهروندان کرجی و تقویت هماهنگ جنبه‌های مختلف معنوی، تعلیمی و تبلیغی را از دیگر اهداف برپایی این ایستگاه‌های فرهنگی عنوان کرد.

شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۹
کد خبر : 11561
بازدیدها: 160

پاسخی بگذارید »