شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گزارش اختصاصی دانش روز با حسین قضات لو ، کاندیدای شورای شهر کرج

هویت کرج زنده می شود

28 danesheroz خرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
هویت کرج زنده می شود

حسین قضات لو متولد ۱۳۳۸ ، دارای کارشناسی فقه و مبانی حقوق و الهیات ، کارشناسی ارشد الهیات ، سرهنگ بازنشسته سپاه ، ورزشکار در رشته های ورزش باستانی و کوهنوردی

سوایق کاری :  

مسئول عقیدتی سپاه استان تهران ، رئیس اتحادیه موئسسات قرآنی استان البرز ، استاد دانشگاه های آزاد اسلامی اندیشه ، کرج ، شهریار و شهرقدس ، تألیف کتب قرآنی و فرهنگی ، دو سال تدریس در دانشگاه شهید بهشتی .

*  هویت کرج زنده می شود

به گزارش اختصاصی گزارشگر سیاسی دانش روز ، قضات لو گفت: اگر رأی بیاورم در شورای شهر می خواهم دوباره هویت کرج را زنده کنم ، وی افزود : درهیچ نقطه ایران کوه و آب درکنار هم نیست و تنها ایران کوچک است که این نعمت خدادادی را دارا می باشد.

*  اهداف و برنامه های آینده 

وی اظهار داشت : تقویت مراکز قرآنی در سطح شهر ، احداث دانشکده های قرآنی بزرگ ،  تبدیل کرج به پایتخت قرآنی کشور ، زنده کردن فرهنگ آپارتمان نشینی ، احداث پارک هایی که در داخل آن دارای کتابخانه های مجهز و مشاوران قرآنی برای رفاه مردم ، به کارگیری متخصصان برای مشاورهای شهری از جمله اهداف آینده من برای کرج می باشد.

*  مردم سرنوشت خود  را  به بدست خود رقم بزنند

با توجه به اینکه امسال سال حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی از طرف رهبرعزیز اعلام شده است  اظهارکرد: ازدیدگاه قرآن انسانها باید تدبر و تعقل کنند ، اگرانسانها تعقل داشته باشند سرنوشت خود را خودشان تعیین می کنند واگر نسبت به این امر بزرگ بی اهمییت باشند عده ای دیگروارد صحنه شده وضرر بسیاری دامن همه را خواهد گرفت ، من از مردم شریف می خواهم برای کورکردن چشم دشمنان اسلام و ایرانمان به پای صندوق های رای بیایند .

*  پیروی از راه قرآن

حسین قضات لو که لوگوی تبلیغاتی خود را با نماد حرف قرآن” منتشر کرده است در این باره گفت : هرکسی که بر سر کار می آید باید راه قرآن وحق را برود واگر کسی رأی بیاورد و کاری نکند آن مشکل بزرگی است  .

P10201271111111111

این استاد دانشگاه به دانشجویان گفت : دانشجوها پل ارتباطی بین مسئولان و مردم هستند در بسیاری از جوامع حرکت ها همیشه از طرف دانشجویان بوده است ، امروزه دشمن متاسفانه بر روی تفکرات و دین شما رسوخ بسیاری کرده است ، وی معتقد است که از نخبگان جوان برای تشکیل اتاق های فکر درتمام امور کشور باید به کارگرفته شوند.

* سخن آخر

هرچه دارم همه از دولت قرآن هست .

گزارشگر: زهرا کوشافر

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۰
کد خبر : 19250
بازدیدها: 343

پاسخی بگذارید »