پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه نظرآباد مطرح کرد

هوشیاری مردم نسبت به تحرکات فتنه‌گران و منحرفان

28 danesheroz خرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
هوشیاری مردم نسبت به تحرکات فتنه‌گران و منحرفان

امام جمعه شهرستان نظرآباد با اعلام خبری مبنی بر اینکه در آستانه انتخابات، فتنه‌گران و منحرفان می‌خواهند علیه انقلاب، نظام و مردم توطئه کنند نسبت به مراقبت حداکثری مردم در برابر این دسیسه‌ها هشدار داد

به گزارش دانش روز ، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر وثوقی امام جمعه نظرآباد ااظهار داشت: هر سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و مردم ما در مسیر تعالی و سعادت گام‌های بلندتری برمی‌دارند، کینه دشمنان اسلام و انقلاب نسبت به ملت ایران افزایش می‌یابد.

وی تصریح کرد: دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی به سرکردگی آمریکا و رژیم اشغالگر قدس هر موفقیتی که توسط ملت ایران حاصل می‌شود را ضربه‌ای به خود و خنثی شدن توطئه‌هایشان می‌دانند و از هیچ دسیسه‌ای برای ایجاد مانع در برابر ملت ایران دریغ نمی‌کنند.

*دشمنان به دنبال ایجاد آشوب در انتخابات ایران هستند

خطیب جمعه شهرستان نظرآباد با اشاره به در پیش بودن انتخابات حساس و سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: شواهد نشان می‌دهد که دشمنان اسلام و انقلاب می‌خواهند با ایجاد آشوب و تنش در ایران مانع از برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری شوند و همه باید نسبت به این توطئه‌ها هوشیار باشیم.

وثوقی تاکید کرد: باید توجه داشته باشیم که در این شرایط حساس فتنه‌گران و منحرفان از خط اصیل انقلاب و ولایت دست به کار شده و می‌خواهند علیه انقلاب و نظام و مردم توطئه کنند و باید مراقب توطئه‌های آنها باشیم.

وی افزود: خنثی‌سازی این توطئه تنها از مسیر داشتن وحدت و حرکت در راه ولایت مقدور بوده و همه باید با احساس تکلیف و حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی برای مقابله با توطئه‌های دشمنان اقدام کنیم.

وثوقی در پایان گفت: حضور حداکثری و آگاهانه مردم در انتخابات موجب می‌شود که دشمنان اسلام و انقلاب پاسخ بدخواهی‌های خود را بگیرند و در این راه تک تک افراد جامعه مسئول هستند.

 

منبع : فارس

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۳
کد خبر : 20853
بازدیدها: 185

پاسخی بگذارید »