دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هوشمند سازی دبیرستان های صدرا در استان البرز

danesheroz1 تیر ۲, ۱۳۹۲ ۰
هوشمند سازی دبیرستان های صدرا در استان البرز

دانش روز: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرزگفت: طی هماهنگی های انجام شده با مسوولان آموزش و پرورش ، درآینده نزدیک دبیرستان های صدرا این استان هوشمندسازی می شود

 

  به گزارش دانش روز، حجت الاسلام  سید عباس مسعودی افزود: اکنون دراستان البرزسه دبیرستان صدرا تحت پوشش سازمان تبلیغات اسلامی فعال بوده و درنظر است واحدهای آموزشی علوم و معارف اسلامی به روش های آموزش و یادگیری مبتنی بر فناوری نوین تجهیز شود.

وی، کیفیت بخشی امور آموزشی ،تربیتی و ایجاد نوآوری و خلاقیت در این امور را از مهمترین برنامه های مدارس صدرا در سال تحصیلی جاری بیان کرد و افزود: ایجاد فضای مناسب آموزشی، کتابخانه، بانک سؤال و تهیه تجهیزات آموزشی در این مدارس از اولویت های کاری سازمان تبلیغات اسلامی در سال تحصیلی آینده است.

مسعودی با اشاره به نیاز استان برای افزایش مدارس صدرا گفت: پس از تکمیل و تجهیز مدارس فوق که در حقیقت گام نخست طرح توسعه مدارس صدرا استان است، مدارس جدید در این استان احداث و راه اندازی خواهد شد.

وی یادآورشد: راه اندازی یک مدرسه ویژه علوم اسلامی دراستان کافی نیست و باید معلمان آموزش دیده و مجرب به همراه امکانات و تجهیزات علمی و استاندارد نیز در اختیار این مدارس قرار گیرد.

مسعودی تاکید کرد: یکی ازبرنامه های سازمان تبلیغات اسلامی البرز درسال جاری دریافت اعتبارات مالی لازم و راه اندازی مدارس جدید در استان است که تحقق این مهم نیازمند حمایت دستگاه های ذیربط است

 

منبع:ایرنا

یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۴
کد خبر : 30997
بازدیدها: 343

پاسخی بگذارید »