پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هوشمندسازی مدارس استثنایی یک ضرورت اجتناب ناپذیر

danesheroz1 تیر ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
هوشمندسازی مدارس استثنایی یک ضرورت اجتناب ناپذیر

دانش روز: رئیس سازمان مدارس استثنایی کشور هوشمندسازی مدارس استثنایی را ضرورت اجتناب ناپذیر دانست و اظهار کرد: مدارس استثنایی ضرورت دارد با فناوری های جدید تجهیز شود

 به گزارش دانش روز، نامدار عبداللهیان با اشاره به اینکه در اوایل مدیریتم از فرصت استفاده کردیم تا تغییر نگاه به معلولان را ایجاد کنیم، اظهار کرد: آغاز فعالیت سازمان آموزش و پرورش استثنایی اقدام تهدید کننده نبوده بلکه فرصتی برای افزایش ظرفیت و بستر آموزش و پرورش عالی بوده است.

رئیس سازمان مدارس استثنایی کشور اضافه کرد:  ۳۵ هزار دانش آموز استثنایی به صورت تلفیقی در کنار دانش آموزان عادی مشغول به تحصیل هستند و ۷۵ هزار دانش آموز در ۷ گروه مشغول به تحصیل هستند و بر اساس سند تحول بنیادین و اسناد بالادستی، قانون سازمان استثنایی، برنامه درسی ملی، سیاست آموزش و پرورش و برنامه پنجم توسعه برنامه اجرایی خود را به کل کشور ارسال کردیه ایم.

وی ادامه داد:هدفگذاری ما بر اساس برنامه پنجم توسعه این است که ۳۵ هزار مدرسه را به ۴۰ هزار و ۷۵ هزار را به ۸۰ هزار مدرسه استثنایی افزایش دهیم. هوشمندسازی برای مدارس استثنایی نیز ضرورت اجتناب ناپذیر است و لازم است با فناوری های جدید تجهیز شود.

عبداللهیان با اشاره به موضوع هوشمندسازی مدارس استثنایی گفت: از ۱۵۰۰ مدرسه ای که به تجهیزات هوشمند مجهز هستند، ۱۵۰۰ کلاس درس تجهیز و در برخی مناطق دیگر ۲ کلاس درس به این فناوری ها مجهز شده اند.

منبع:پانا

دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۹
کد خبر : 37871
بازدیدها: 223

پاسخی بگذارید »