پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

انصاری :

هوای کرج در وضعیت ناسالم/ احتمال قرارگیری در وضعیت هشدار وجود دارد

danesheroz آذر ۲۸, ۱۳۹۱ ۰

معاون محیط انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز گفت: وضعیت هوای کرج در شرایط ناسالم قرار دارد.  شینا انصاری با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس گزارش مرکز کنترل پایش وضعیت هوای کرج در شرایط ناسالم قرار دارد و با توجه به احتمال قرار گیری در وضعیت هشدار دستگاه های استان باید [&hellip

معاون محیط انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز گفت: وضعیت هوای کرج در شرایط ناسالم قرار دارد.

 شینا انصاری با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس گزارش مرکز کنترل پایش وضعیت هوای کرج در شرایط ناسالم قرار دارد و با توجه به احتمال قرار گیری در وضعیت هشدار دستگاه های استان باید تمهیدات لازم را بیاندیشند.

وی ادامه داد: علاوه بر دستگاه های ذیربط مردم هم باید در این شرایط از انجام فعالیت هایی از جمله روشن کردن آتش و سوزاندن لاستیک که موجب افزایش میزان آلاینده ها می شود، خودداری کنند.

معاون محیط انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز به گروه های حساس، کودکان، بیماران قلبی و تنفسی هشدار داد در این وضعیت از رفت و آمد های غیر ضرور خودداری کنند و در صورت اضطرار از ماسک های استاندارد مورد تایید بهداشت و درمان استفاده کنند.

انصاری با بیان اینکه راهنمایی و رانندگی نیز در این شرایط باید برخودروهای فاقد معاینه فنی و موتور سیکلت هایی که آلایندگی قابل رویت دارند، نظارت بیشتری داشته باشد، تصریح کرد: برای جلوگیری از تردد خودروهای دودزا باید در کمیته مربوطه با نظر استاندار این اقدام انجام شود.

منبع: مهر

 

سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۹
کد خبر : 1256
بازدیدها: 348

پاسخی بگذارید »