چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

طی 24 ساعت آینده/

هوای کرج با بارش باران همراه خواهد بود

danesheroz اسفند ۱۶, ۱۳۹۱ ۰
هوای کرج با بارش باران همراه خواهد بود

منصور رحمانیان  اظهار داشت: هوای کرج هم اکنون ابری و دمای آن ۱۶ درجه سانتیگراد و سرعت باد ۴ متر بر ثانیه و از سمت جنوب شرق است. وی ادامه داد: طی ۲۴ ساعت آینده هوای کرج ابری همراه با بارش پراکنده ورزش باد و در اواخر وقت با کاهش ابر همراه خواهد بود که [&hellip

منصور رحمانیان  اظهار داشت: هوای کرج هم اکنون ابری و دمای آن ۱۶ درجه سانتیگراد و سرعت باد ۴ متر بر ثانیه و از سمت جنوب شرق است.

وی ادامه داد: طی ۲۴ ساعت آینده هوای کرج ابری همراه با بارش پراکنده ورزش باد و در اواخر وقت با کاهش ابر همراه خواهد بود که بیشینه دما ۱۴ و کمینه ۱۰ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: هوای هشتگرد هم اکنون ابری و دمای آن ۱۲ درجه سانتیگراد و سرعت باد ۶ متر بر ثانیه از سمت شرق است.

وی افزود: طی ۲۴ ساعت آینده نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران پراکنده و وزش باد ابر همراه است که بیشینه دما ۱۴ درجه و کمینه دما ۸ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وی تصریح کرد: هوای طالقان در حال حاضر با بارش برف و باران همراه است که دمای آن ۸ درجه سانتیگراد و سرعت باد ۳ متر بر ثانیه و از سمت شمال غرب است.

رحمانیان در ادامه گفت: طی ۲۴ ساعت آینده طالقان نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد، کاهش ابر خواهد داشت که بیشینه دما ۱۲ و کمینه دما ۶ درجه سانتیگراد خواهد بود.

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۵
کد خبر : 8928
بازدیدها: 169

پاسخی بگذارید »