دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هوای پایتخت در شرایط نا سالم

danesheroz1 مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
هوای پایتخت در شرایط نا سالم

دانش روز: مدیرعال شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: هوای تهران با قرار گرفتن شاخص ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون روی عدد ۱۱۶ در شرایط ناسالم قرار گرفت

 به گزارش دانش روز، یوسف رشیدی، با بیان این مطلب افزود:بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاههای سنجش آلودگی هوای شهر تهران از میزان غلظت آلاینده های ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون و ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون نسبت به روز گذشته در همین ساعت کاسته شده و بر میزان غلظت آلاینده های دی اکسید گوگرد و ازن افزوده شده است.

وی با بیان اینکه امروز در میزان غلظت آلاینده منو اکسید کربن تغییری مشاهده نمی شود اظهار داشت: به این ترتیب میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون فراتر از حد مجاز بوده و شاخص کیفیت هوا در شرایط ناسالم است.

رشیدی تصریح کرد: میزان آلاینده ذرات معلق کمتر از دو ونیم میکرون در ایستگاههای پارک رازی و شهرک چشمه بالاتر از سایر ایستگاههای پایتخت است.

به گفته مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گزارش هواشناسی حاکی از آسمانی صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد است به این ترتیب انتظار می رود شاخص کیفیت هوا  در شرایط ناسالم باقی بماند.

منبع:مهر

پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۹
کد خبر : 48087
بازدیدها: 137

پاسخی بگذارید »