شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هواداران پرسپولیس منتظر خبرهای خوش باشند

danesheroz1 خرداد ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
هواداران پرسپولیس منتظر خبرهای خوش باشند

دانش روز: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس منتظر خبرهای خوش و غیر منتظره باشند

به گزارش دانش روز ، حسین قدوسی افزود : همانطور که پیش از این اقدامات ماندگار بزرگی مانند راه اندازی مرکزعلمی کاربردی پرسپولیس ، ثبت نام وساماندهی بیش از یک میلیون وسیصد هزار هوادار درسایت باشگاه وعرضه کارت هواداری با خدمات ویژه ، بازگرداندن نام پرسپولیس به باشگاه پرسپولیس ، برگزاری همایش چهره‌های ماندگار ، راه‌اندزای تیم‌های متعدد ورزشی ، حمایت از قهرمانان المپیک ، تحول در فوتبال پایه ، ایجاد آکادمی فوتبال پرسپولیس ، عقد قراردادهای همکاری با باشگاه‌ها و شرکت‌های معتبر فعال در عرصه فوتبال ، تاسیس و راه‌اندازی شرکت‌های متعدد اقتصادی و نمایندگی‌ها در ایران و نقاط مختلف جهان ، تاسیس شرکت پیشکسوتان و ارائه خدمات مالی و معنوی به آنها و بسیاری اقدامات دیگر انجام شد .

به زودی اتفاقات بزرگ و ویژه دیگری از باشگاه پرسپولیس رقم خواهد خورد که هم منبع درآمدزایی برای باشگاه خواهد بود و هم اینکه هواداران و اهالی فوتبال را غافلیگر خواهد کرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس سال ۹۱ را سال «کاشت» و «برنامه ریزی» و سال ۹۲ را سال «برداشت» و «اجرای برنامه‌ها» در باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود.

در همین راستا به زودی از اقدامات بزرگ و ماندگاری که در تاریخ باشگاه‌داری ایران سابقه نداشته، رونمایی خواهد شد. پروژه‌ها و اقدامات متعددی که از مدت‌ها پیش روی آنها برنامه‌ریزی و مطالعه شده بود و در سایه پیگیری‌های مدیریت پرسپولیس و معاونت‌های باشگاه به مرحله اجرا رسیده و به زودی به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.

هواداران پرسپولیس در این راستا منتظر خبرهای خوش و بعضا غیر منتطره باشند.

منبع : مهر

چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۸
کد خبر : 29405
بازدیدها: 207

پاسخی بگذارید »