شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هنر نقاشی با طلای سیاه +عکس

danesheroz1 آذر ۸, ۱۳۹۲ ۰
هنر نقاشی با طلای سیاه +عکس

دانش روز: در دنیای امروز ما شاید چیزی باارزش تر از نفت وجود نداشته باشد. نام دوم این ماده عجیب و همه فن حریف طلای سیاه است و همین نام می تواند ارزش آن را به ما بیشتر نشان دهد

به گزارش دانش روز، نفت ماده ای است که شاید به نظر ما تنها برای صنعت به کار می رود و روحی در بطن آن وجود ندارد. این ماده عجیب می تواند کمک بسیاری به انسان در زندگی کند و حتی با کمی خلاقیت می تواند به روح انسان هم تازگی بدهد.

“لودمیلا ژوژینکو” یک طراح صنعتی است که چند سالی به عنوان طراح صنعتی در شرکت های مختلف نفتی کار کرده است اما پس از مدتی کار هنری خود را با سبکی عجیب آغاز کرد تا همه دنیا نظرشان به او جلب شود.

این هنرمند بلاروسی از سال ۲۰۰۹نقاشی با فرآورده ای نفتی یا نفت خام آغاز کرد و حالا تبدیل به هنرمندی شده است که سبک متفاوتی از هنر را به دنیا معرفی کرده است. هنری که با یک شعله کوچک مشتعل خواهد شد.

این نقاش بیشتر تصویر های خود را از طبیعت یا حتی تصاویر قدیمی استخراج نفت انتخاب می کند تا به این وسیله تاریخ نفت و قدمت میلیون سالی آن را هم نشان داده باشد. این نقاشی ها همه در نمایشگاه های مختلف این روزها نشان داده شده است.

منبع: فارس
جمعه ۸ آذر ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۹
کد خبر : 76702
بازدیدها: 422

پاسخی بگذارید »