شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هنرنمایی با ماکارونی +تصاویر

danesheroz اسفند ۲۱, ۱۳۹۱ ۰
هنرنمایی با ماکارونی +تصاویر

“ورنون اسپایسر” هنرمندی از ایالت آلابامای آمریکاست که به تازگی دست به کاری جالب زده است و با استفاده از پاستا و دیگر فرآورده هایش تصویرهای منحصر به فردی را می سازد

هنرمندان بسیاری هستند که قلم و کاغذ را کنار گذاشته اند و به دنبال نقاشی و تصویرسازی با وسایل و امکانات خاصی شده اند که در نوع خود عجیب هستند. تا به حال با هنرمندی که با کاغذ رنده شده نقاشی می کشید آشنا شده ایم.

“ورنون اسپایسر” هنرمندی از ایالت آلابامای آمریکاست که به تازگی دست به کاری جالب زده است و با استفاده از پاستا و مشتقاتش تصویرهای منحصر به فردی را می سازد.

این هنرمند که با ۷۱ سال سن درمیان کهنسالان به شمار می آید با اراده ای که دارد توانسته هنری را آغاز کند که در آن پیشرفت های بسیاری وجود دارد. او با نقاشی های از جنس ماکارونی اش شهرت خوبی پیدا کرده است.

نکته بسیار مهم در مورد نقاشی های ورونون جذابیت و واقع بینانه بودن آن است. در نگاه اول به هیچ عنوان شما متوجه نخواهید شد که تمام این تصویرها با ماکارونی ساخته شده اند چرا که جزئیات به دقت در آن ها رعایت شده است.

این پیرمرد هنرمند نقاشی را در دوران کودکی آموخته است اما هیچگاه مجالی برای خودنمایی نداشته است و از همین رو تصمیم گرفت تا از وسیله ای متفاوت برای نقاشی کردن استفاده کند و به خاطر علاقه به ماکارونی تصمیم گرفت تا آن را وسیله هنرنمایی خود قرار دهد.

این هنرمند همچنین در مورد سختی کارش نیز می گوید، اسپاگتی ها و لازانیا و… بسیار شکننده هستند و به همین دلیل ممکن است نقاشی ها ار هم جدا شده و بشکنند. او تا به حال چند نمایشگاه از کارهایش برگزار کرده است.

دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۹
کد خبر : 9558
بازدیدها: 369

پاسخی بگذارید »