سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هنرمند نماهایی که آب به آسیاب دشمن ریختند+تصاویر

danesheroz بهمن ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
هنرمند نماهایی که آب به آسیاب دشمن ریختند+تصاویر

دانش روز : عکس های بازیگران با تیپ های خارج از عرف و چهارچوب جامعه به سرعت در فضای رسانه‌ها منعکس شد که در پی آن اعتراضاتی نسبت به آنها و مسئولان برگزاری این جشنواره صورت گرفت

جشنواره فیلم فجر امسال با حاشیه های فراوانی همراه بود که یکی از جالب توجه ترین این حاشیه ها، لباس های خارج از عرف و ظاهر نسبتاً عجیب بازیگران برای حضور در این جشنواره بود.

عکس های بازیگران با تیپ های خارج از عرف و چهارچوب جامعه به سرعت در فضای رسانه‌ها منعکس شد که در پی آن اعتراضاتی نسبت به آنها و مسئولان برگزاری این جشنواره صورت گرفت.

آنچه مهم است رسانه های بیگانه و معاند نظام با علم کردن اعتراضات نسبت به این افراد از آزادی این بازیگران برای انتخاب پوشش خود دفاع کرده اند.

این رسانه ها با انتشار یک گزارش تصویری از حجاب و آرایش بازیگران جشنواره فیلم فجر مدعی شدند که این بازیگران در روزهای گذشته مورد خشم سایت ها و افراد افراطی در کشور قرار گرفته اند.

این سایت در ادامه به دفاع از وضعیت حجاب ناهنجار برخی از بازیگران پرداخته است و از آنها حمایت کرده است و با ذوق زدگی زیادی گزارش های تصویری متعددی از آنها تهیه کرده است.

سالها پیش امام خمینی در بخشی از وصیّت نامه امام(ره) که می فرمایند:”هرگاه دیدید دشمنان از شما تعریف کردند معلوم می‌شود عیبی در کار است و هر گاه دیدید که دشمن از کار شما ناراحت و عصبانی است بدانید درست عمل کرده اید.”(صحیفه نور،ج۱۷،ص۲۵۰).

این صحبت امام خمینی را اگر ملاک سنجش گفتار این سایت ها بدانیم متوجه می شویم که علت عصبانیت از دست منتقدان وضعیت پوشش بازیگران در جشنواره و همچنین خوشحالی از عملکرد این دسته از بازیگران چیست؟

 

 

www.Campec.Ir Jashnvare Fajr 187 عکس های متفاوت از بازیگران مشهور در جشنواره فجر

یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۱
کد خبر : 93858
بازدیدها: 216

پاسخی بگذارید »