سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دکترحاجی بابایی:

همیشه معلم خواهم بود و سرباز نظام هستم

danesheroz1 مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
همیشه معلم خواهم بود و سرباز نظام هستم

دانش روز: دکتر حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به اینکه روی ریل معلمی حرکت خواهد کرد گفت: در آینده نیز به عنوان یک سرباز نظام فعالیت خواهم کرد

به گزارش دانش روز، دکترحمید رضا حاجی بابایی در آخرین نشست خبری خود در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه از این پس در کدام سنگر جامعه از خدمات شما بهره مند خواهیم شد گفت: ریل ما معلمی است و اصل بر این است. در ۱۸ سال گذشته کار اجرایی و نمایندگی کردم البته از کار پژوهشی دور نبودم در کنارش هم کارهای دیگری هست که باید به انها بپردازیم. به هرحال سرباز نظام هستم و تفکر من تفکر کاری است معنی اش این نیست که تفکر سیاسی ندارم اما دخالت نمی دهم. اصل کارم بر این است که کمک کنم به دولت. من وزارت اموزش و پرورش بودم دکتر نجفی وقتی که نامزد شدند ۳ ساعت حرف زدیم و مسایل را توضیح دادیم. این کار را برای هر فرد دیگری که به مشورت من نیاز داشته باشد نیز انجام خواهم داد.
وزیر سابق آموزش و پرورش در ادامه گفت: قبل از اینکه فکر کنم چه کسی می اید به جای من فکر می کنم که چه طور می خواهد این مسئولیت را به دوش بکشد دولت هم همینطور است صدها کار سنگین روی دوشش است انقدر مسایل گوناگون وجود دارد که کمک کردن یک اصل است ممکن است انتقاد هم باشد. به هر حال من عضو هیات علمی دانشگاه بوعلی سینا هستم و چندین پایان نامه گرفتم بقیه موارد هم زمان باید نشان دهد.
او در پایان پاسخ به این سئوال هم گفت: بعد از چندین سال این جمعه صبح از کوه برگشتم رفتم دخترم را بیدار کنم گفت نرفتی دانشگاه؟ گفتم جمعه است. گفت پس از این به بعد تعطیلات من و شما مثل هم است دوست دارم هیچ مادری و هیچ پدری شرمنده خانوادش نباشد.

منبع:پانا

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۴
کد خبر : 52091
بازدیدها: 303

پاسخی بگذارید »