پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همکاریم با لس آنجلسی‌ها شایعه است/سالن برج میلاد را به من نمی‌دادند

danesheroz اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
همکاریم با لس آنجلسی‌ها شایعه است/سالن برج میلاد را به من نمی‌دادند

علی لهراسبی

علی لهراسبی درباره همکاریش با برخی از چهره های لس آنجلسی گفت: همکاری من با لس آنجلسی ها شایعه ای بیش نیست و من فقط با چهره های داخلی و مجاز کار کرده ام.
علی لهراسبی ، با اشاره به این مطلب که در آلبوم جدیدش با محسن یگانه همکاری داشته است، یادآور شد: این همکاری باعث شد که در آلبوم بعدی ام بار دیگر بخواهم با محسن یگانه همکاری کنم؛ خوشبختانه از همکاری ام با آهنگسازان داخلی بسیار راضی هستم و اتفاقات خوبی را به علاقمندان موسیقی در آلبوم جدیدم نوید می دهم.

وی با اشاره به این همکاری درباره فعالیت آینده اش با این خواننده و آهنگساز اظهار کرد: شاید این اتفاق در آلبوم بعدی من بیفتد؛ البته هنوز هیچ چیز قطعی نشده است. هر چند قطعه «بعد رفتنت» در آلبوم «۱۴» کار مشترک ما بوده که طرفداران زیادی هم دارد.

لهراسبی درباره شایعه همکاری اش با برخی از لس آنجلسی ها نیز گفت: اول از همه در جواب برخی رسانه های داخلی و خارجی که باز هم تخریب هنرمندان را هدف گرفته اند و شایعه همکاری من با برخی از چهره های لس آنجلسی و خارج از کشور را منتشر کرده اند، بگویم که در آلبوم جدید فقط با چهره های داخلی و مجاز کار کرده ام.

وی خاطر نشان کرد: محمد ناهیدی، مرتضی پاشایی، شهاب اکبری، فربد یزدانفر و محسن یگانه افرادی هستند که من با آنها همکاری کرده ام.

این خواننده در بخش دیگری از سخنان خود درباره دلیل اجرا نکردن کنسرت هایش در برج میلاد نیز افزود: من درباره نقص های فراوان سیستم های صوتی و ساختاری سالن ها صحبت کردم که خیلی به مسئولین سالن بر خورده بود. صحبت های من واقعیاتی بود که به مرور خیلی ها هم متوجه درست بودن حرفهای من شدند و سعی در رفع آنها کردند ولی همین باعث شد که دیگر سالن برج میلاد را به من ندهند.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۵:۲۴
کد خبر : 15198
بازدیدها: 203

پاسخی بگذارید »