دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گزارش دانش روز از شاهکارهای عضو جدید هیات مدیره پرسپولیس

از گوگل ارث اسلامی تا دادن ماشین‌لباسشویی به سرخ پوشان!

danesheroz7 مرداد ۸, ۱۳۹۲ ۰
از گوگل ارث اسلامی تا دادن ماشین‌لباسشویی به سرخ پوشان!

دانش روز:اظهار نظر نامی در مورد مخابره صدا و تصویر امام دوازدهم به جهان هم از آن دست مسایلی بود که خیلی قیل و قال به پا کرد. به نظر می‌رسد این چهره مدیریتی برای خبرسازی در حوزه ورزش هم استعداد خوبی داشته باشد

به گزارش دانش روز ، محمد حسن نامی عضو جدید هیات مدیره پرسپولیس است که همزمان وزیر ارتباطات هم به شمار می‌آید. اخیرا نام او با اظهار نظر عجیبش در مورد مرگ کوهنوردان ایرانی در هیمالیا سر زبان‌ها افتاده است؛ آنجا که نامی نجات نیافتن این ورزشکاران را معلول مساله تحریم‌ها تلقی می‌کند. این البته اولین باری نیست که وزیر ارتباطات از این حرف‌های عجیب و جنجالی می‌زند. او پیش‌تر با طرح مساله راه‌اندازی «گوگل‌ارث اسلامی» سر وصدا به پا کرده بود. این عضو جدید هیات مدیره سرخپوشان همچنین مدعی شده بود باید نصف‌النهار مکه را جایگزین نصف‌النهار گرینویچ کنیم. اظهار نظر نامی در مورد مخابره صدا و تصویر امام دوازدهم به جهان هم از آن دست مسایلی بود که خیلی قیل و قال به پا کرد. به نظر می‌رسد این چهره مدیریتی برای خبرسازی در حوزه ورزش هم استعداد خوبی داشته باشد!

وی در آخرین اقدام پس از تمرین دیروز سرخ‌پوشان به بازیکنان این تیم بابت برد مقابل تراکتورسازی یک سیم‌کارت رایتل و حواله ماشین لباسشویی هدیه داد؛ حال اینکه داستان ماشین لباس‌شویی چیست و ربط آن به فوتبال چیست؛ سوالی است که باید از آقای نامی پرسید!!

سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۱
کد خبر : 44314
بازدیدها: 296

پاسخی بگذارید »