دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

همایش یاوران حسینی با حضور دانش آموزن ناحیه ۳ کرج

danesheroz1 آبان ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
همایش یاوران حسینی با حضور دانش آموزن ناحیه ۳ کرج

دانش روز: سومین طرح مشترک یاوران حسینی با حضور دانش آموزان توسط آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج برگزار شد

به گزارش دانش روز، امروز همزمان با آغاز هفته امر به معروف و نهی از منکر سومین همایش و طرح مشترک یاوران حسینی توسط آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج و به میزبانی مدرسه راهنمایی حضرت علی بن ابی طالب (ع) با حضور پرشور دانش آموزان حسینی برگزار شد.

436

در این طرح پر فضیلت سید نورالله حسینی، مدیر کل عتبات و عالیات استان البرز- مسئول ستاد بازسازی عتبات و عالیات کرج – محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج در شورای اسلامی ـ علی هراتی مدیرآموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج و جمعی از مسئولین آموزشگاه حضور داشتند.

67

مدیر کل عتبات و عالیات استان البرز با عرض تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حسین (ع) گفت: در نهضت امام حسین (ع) درس ارزش به حفظ و حراست دین خدا نهفته است.

سید نورالله حسینی افزود: به این جهت که دین خدا برای همیشه در عالم باقی بماندحسین(ع) فرزندان، جان و مال خود حتی طفل شش ماهه خود را در جهت اقامه امر به معروف و نهی از منکرو برای رضای خدا تقدیم کرد.

وی در خاتمه گفت: امید است دانش آموزان با قدم گذاشتن در راه اهل بیت اهداف حسین (ع) را در زندگی خود دنبال کنند و در این راه ثابت قدم پیش روند.

34

در این همایش مداحل ال بیت “زین العابدینی” به مداحی درباره نهضت عاشورا پرداخت و بقعه نمادین سالارشهیدان حسین(ع) توسط یاوران حسین به این مدرسه آورده شد که دانش آموزان با سینه زنی به استقبال این حرم مطهر رفتند.

2

3222222235

دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۷
کد خبر : 73210
بازدیدها: 591

پاسخی بگذارید »