یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همایش مشارکت های دانش آموزی در شهرستان ساوجبلاغ

danesheroz اسفند ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
همایش مشارکت های دانش آموزی در شهرستان ساوجبلاغ

دانش روز :همایش مشارکت های دانش آموزی با حضور اعضای شورای دانش آموزی مدارس متوسطه دوره دوم شهرستان ساوجبلاغ برگزار گردید

به گزارش دانش روز این همایش رحمت اله نژادفلاح مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ همه ی دانش آموزان را به مشارکت در فعالیت های آموزشی و پرورشی دعوت نمودند.

ایشان به لزوم توجه به سلایق و نیازهای دانش آموزان در ارائه فعالیت های آموزشی و پرورشی تاکید نمودند و از دانش آموزان خواستند تا آموزش و پرورش را از ایده ها و نظرات خود بهره مند سازند.

و در همایش اعضای شوراهای دانش آموزی صورت پذیرفت :

 اعطای حکم مشاور افتخاری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ در امور دانش آموزی

احسان افکاری دانش آموز دبیرستان نمونه دولتی معلم و رئیس شورای دانش آموزی پسران استان البرز به عنوان مشاور افتخاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ در امور دانش آموزی معرفی شدند.

+ç+à+º¦î+¦ +¦+ê+¦+º¦î +»+º+å+¦ +ó+à+ê+¦¦î1

+à+¦+º+ê+¦ +º+ü+¬+«+º+¦¦î +º+à+ê+¦ +»+º+å+¦ +ó+à+ê+¦¦î2

رحمت اله نژادفلاح در حکمی آقای احسان افکاری را به عنوان مشاور افتخاری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ منصوب نمودند. ایشان در مراسم اعطای حکم بر لزوم ایجاد فضایی بر حضور دانش آموزان در تصمیمات آموزشی و پرورشی تاکید نمودند.

در ادامه احسان افکاری مشاور افتخاری مدیریت در امور دانش آموزی بر لزوم تشکیل اتاق فکر ازبین دانش آموزان جهت ارائه برنامه ها تاکید نمودند.

چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۹
کد خبر : 97951
بازدیدها: 170

پاسخی بگذارید »