یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همایش مدیران مدارس ناحیه ۴ کرج برگزار شد

danesheroz1 مرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
همایش مدیران مدارس ناحیه ۴ کرج برگزار شد

دانش روز: همایش مدیران مدارس آموزش پرورش ناحیه ۴ کرج در سالن فردوس برگزار شد .

به گزارش دانش روز، خسرو ساکی مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز در این جلسه اظهار داشت : در تعریف مدرسه جملات ارزشمند فراوانی ذکر شده است ، مدرسه کانون تربیت انسانی است که از نظر فردی و اجتماعی بتواند دنیا و آخرت خود را بسازد و عضو فعال و موثر در اجتماع و زندگی شخصی خود باشد و کانون و پایگاه تحول و نوسازی فرهنگ عمومی است و فرهنگ عمومی از مدرسه سرچشمه می گیرد .

وی افزود : مدرسه باید مهد مهارتهای زندگی باشد و بر اساس یادگیری ابعاد شخصیت دانش آموزان شکل گیرد و هدف نهایی مدرسه رسیدن به حیات طیبه است .

ساکی در ادامه گفت : فعالیت هایی که در مدرسه انجام می گیرد هم بعد عاطفی ، اخلاقی ، اجتماعی ، جسمانی و هم بعد معنوی دانش آموزان را پرورش دهد .

وی در پایان خاطر نشان کرد : مدیریت یک کار جمعی است و مدیر هماهنگ کننده آن جمع می باشد و کسی که مدرسه را اداره می کند آینده کشور را اداره می کند و یا به عبارتی آینده کشور در دست مدیران مدارس امروز است و بیایید در تربیت انسانی علمی و اخلاقی و … تلاش کنیم .

در ادامه رحمان درکی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ کرج گفت : در ناحیه ۴ کرج ۱۲ رتبه زیر ۱۰۰ کنکور را داریم و دو دانش آموز به المپیاد کشوری راه یافته اند .

درکی در ادامه افزود : در آغاز سال ۴ پروژه را افتتاح خواهیم کرد و ۲۲ پروژه هم در حال احداث داریم .

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۷
کد خبر : 50061
بازدیدها: 283

پاسخی بگذارید »