جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همایش دانشجویان جهادگر در مرکز آموزش عالی کرج

danesheroz1 تیر ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
همایش دانشجویان جهادگر در مرکز آموزش عالی کرج

دانش روز: مسئول روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاههای البرز گفت: همایش دانشجویان جهادگر در مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) در کرج مرکز این استان برگزار شد

 

  به گزارش دانش روز، ˈسید روح الله فضلیˈ اظهار کرد: در این همایش یک روزه توجیهی و آموزشی که با عنوان رسم هجرت برگزار شد جهادگران دانشجویی و مسئولان کارگروهها گردهم آمدند.

وی برگزاری اردوهای جهادی و بررسی آسیب شناسی و همچنین تاثیر مثبت شرکت در این اردوها بر شخص جهادگر را از جمله اهداف اصلی این همایش دانست و بیان کرد : در حاشیه این همایش نمایشگاه کتاب نیز برگزار شد.

فضلی با اشاره به ارایه ۱۰ عنوان کتاب جدید در این نمایشگاه گفت: در این کتابها که به صورت رایگان در اختیار جهادگران دانشجو قرار گرفت به موضوع کارگروههای تخصصی و آسیب شناسی جهادی اشاره شده است.

مسئول روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاههای استان البرز ، تشکیل کلاس های آموزشی را از دیگر برنامه های این همایش ذکر کرد و افزود: بهداشت و درمان، فرهنگی، مدیریت، عمران، کشاورزی و دامپزشکی از جمله برنامه های آموزشی است که حدود ۱۸۰ امدادگر دانشجو در آن شرکت داشتند.

وی خاطرنشان کرد :در جلسه های کارگروهی مقرر شد بعد از ماه مبارک رمضان فعالیت های جهادی در روستاهای کمتر توسعه یافته استان البرز و دیگر مناطق کشور فعالیت داشته باشند.

وی یادآور شد: مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان و برخی مسئولان بسیج دانشجویی کشور و البرز از جمله افراد شرکت کننده در این همایش بودند

منبع:ایرنا

سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۱
کد خبر : 34011
بازدیدها: 420

پاسخی بگذارید »