شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همایش تقدیر از معلمان نمونه استان البرز برگزار شد

danesheroz اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
همایش تقدیر از معلمان نمونه استان البرز برگزار شد

در سالروز شهادت معلم شهید مرتضی مطهری از معلمان نمونه کشوری و استانی استان البرز تجلیل شد

همایش تقدیر از معلمان نمونه استان البرز در روز شنبه چهاردهم اردیبهشت با حضور جمعی از مسئولان استانی و فرهنگیان استان در تالار نژاد فلاح برگزار شد، دراین مراسم فاطمه قربان معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش،عربیان استاندار ،اکبریان وکولیوند نمایندگان مجلس شورای اسلامی ،حلیمی مدیر کل آموزش و پرورش ،روسای ادارات آموزش و پرورش استان البرز ،ساسان دلاویز فرماندار طالقان حضور داشتند .

در این همایش اکبر حلیمی ضمن خیر مقدم به مدعوین حاضران ،یاد و خاطره شهیدان بخصوص ۳۶ هزار دانش آموز شهید و فرهنگیان شهید بویژه استاد شهید آیت ا… مرتضی مطهری را گرامی داشته و انها را الگو و اسوه ما فرهنگیان نامید.

مدیر کل آموزش وپرورش استان البرز در این همایش گفت: سند تحول بنیادین و سیاست های کلی نظام آموزش و پرورش که توسط مقام معظم رهبری اعلام گردیده است راه وطریقت اشکار برای معلمین و فرهنگیان است.

وی افزود: آموزش مهارتها با توجه به سیاست های جدید آموزش و پرورش و سند تحول باید جدی تر دنبال گردد و این مسئله در استان ما نیز رشد ونمود داشته است و کسب رتبه سوم کشوری استان البرز از افتخارات این استان است .

حلیمی اظهار داشت:جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان و افتتاح آن در استان از دیگر کارهای مهم در استان بوده که با جذب نیروهای بومی و آموزش و تربیت آنان به جمع فرهنگیان افزوده خواهد شد .

در ادامه همایش نیز استاندار البرز و نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی سخنانی به تقدیر از فعالیتهای فرهنگیان پرداخته و به نقطه نظرات آنان پاسخ دادند

در ادامه فاطمه قربان ،معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش طی سخنانی درخصوص سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سیاست کلی آموزش و پرورش که از سوی مقام معظم رهبری و نیز حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی توضیحاتی ارائه نمودند.و در انتهای برنامه از تمامی برگزیدگان نمونه کشوری و استانی تقدیر بعمل آمد.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۵:۵۹
کد خبر : 15201
بازدیدها: 222

پاسخی بگذارید »