جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همایش بصیرت افزایی انتخابات در شهرستان نظرآباد برگزار شد

28 danesheroz خرداد ۳, ۱۳۹۲ ۰
همایش بصیرت افزایی انتخابات در شهرستان نظرآباد برگزار شد

با حضور رئیس ستاد انتخابات استان البرز ، فرماندارنظرآباد ، رئیس ستاد انتخابات شهرستان ، روحانیون و اعضای هیئات امنای مساجد ، همایش بصیرت افزایی انتخابات در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر نظراباد برگزار شد

به گزارش دانش روز ، ناصر رجبی معاون سیاسی انتظامی استاندار البرز و رئیس ستاد انتخابات البرز در این همایش گفت: انتخابات ریاست جمهوری در بالاترین سطح سیاسی کشور برگزار میشود چرا که رییس جمهور بالاترین مقام دستگاه اجرایی کشور است.

وی افزود: این انتخابات بقدری مهم است که توجه خیلی از کشور ها را به خود جلب کرده که این موضوع هم جای خوشحالی و هم جای نگرانی برای ما دارد.

رئیس ستاد انتخابات البرز گفت :خوشحالیم از این که ایران به عنوان یک کشور مهم در منطقه و جهان مورد توجه دیگران است و دلگرم مردمی هستیم که همیشه در صحنه بوده و پشتیبان نظام و انقلاب و ولایت فقیه است.

معاون استاندار البرز در ادامه به اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا نیز تاکید کرد و افزود: درست است انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در پایین ترین لایه های جامعه انجام می شود و افرادی از خود شهرو روستا برای پیشبرد اهداف انتخاب میشود اما نباید این انتخاب مهم تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری قرار گیرد و باید مردم با مطالعه و تحقیق شورا های کارآمد وتاثیرگذار را انتخاب کنند.

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۵
کد خبر : 20219
بازدیدها: 281

پاسخی بگذارید »