سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همایش بزرگ طرح تحول نوشته‌ های پوشاک

danesheroz1 مهر ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
همایش بزرگ طرح تحول نوشته‌ های پوشاک

دانش روز: به همت سازمان بسیج اصناف کشور و با همکاری اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان کالای کشباف و جوراب تهران و همچنین اتحادیه صنف صباغان و گلزنان استان تهران، همایش بزرگ طرح تحول نوشته‌های پوشاک، روز دوشنبه (۲۹ مهرماه) در محل لانه جاسوسی سابق برگزار می‌شود

به گزارش دانش روز، همایش بزرگ طرح تحول نقوش و نوشته‌های پوشاک روز دوشنبه (۲۹ مهرماه) مصادف با میلاد پربرکت حضرت هادی – علیه السلام-  از ساعت ۱۵ تا ۱۷:۳۰ در  محل لانه جاسوسی سابق برگزار می‌شود.

  به گفته جانشین سازمان بسیج اصناف کشور،  در این مراسم از ۱۲۸ طرح اسلامی و ایرانی برای تی‌شرت، رونمایی می‌شود و برخی طرح‌های برگزیده به صورت نمایشگاه در این مراسم عرضه خواهد شد.

  غلامرضا حسن‌پور اشکذری، عنوان برخی از بسته‌های این طرح‌ها را چنین برشمرد: شهدا، ابجد، تخت‌جمشید، محرم، کودک، نوجوان.

  وی تشریح کرد که سازمان بسیج اصناف کشور پیش از این از طراحان دانشگاهی، مخصوصاً دانشگاه هنر تهران، دعوت کرده و گروهی از طراحان تشکیل داده است و امروز پس از هفت ماه، تلاش این گروه به ثمر نشسته و نتیجه آن در این همایش ارائه خواهد شد.

  در این همایش که به همت سازمان بسیج اصناف کشور و با همکاری اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان کالای کشباف و جوراب تهران و همچنین اتحادیه صنف صباغان و گلزنان استان تهران برگزار می‌شود، مسئولین، طراحان، تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، کارفرمایان و سرمایه‌گذاران بخش نوشته‌های پوشاک حضور خواهند داشت.

  جانشین سازمان بسیج اصناف کشور خبر داد که سخنرانی سردار نقدی و تجلیل از ۸ فعال عرصه طراحی و چاپ و تولید لباس، از دیگر برنامه‌های مهم این همایش است.

منبع:دانا

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۳
کد خبر : 68518
بازدیدها: 365

پاسخی بگذارید »