جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز:

همایش بزرگداشت هفته دولت در کرج برگزار شد.

danesheroz1 شهریور ۶, ۱۳۹۲ ۰
همایش بزرگداشت هفته دولت در کرج برگزار شد.

دانش روز: همایش بزرگداشت هفته دولت در سالن شهدای کانون جوانان بسیج ناحیه کرج برگزار شد

به گزارش دانش روز، استاندار البرز در این همایش گفت: اگر هر کشور دیگری نیروهای قدرتمند و بازوان کشورش راز از دست می داد دیگر توان ایستادن نداشت.

140000000000

اصغر عربیان افزود: اما همانطور که دیدیم نهال انقلاب اسلامی با آبیاری خون شهیدان به درختی تنومند تبدیل شد و در حوادث سخت نشکست.

 وی ادامه داد: مسئولین نظام هوشیار باشند تا دور از و دسته بندی های سیاسی در خدمت نظام الهی اسلام و مردم باشند  و از این فرصت مدیریتی که در اختیار دارند به بهترین نحو برای جلب رضایت پروردگار استفاده کنند.

 عربیان اظهار داشت: از مدیران دستگاهها و نهادهای نظام میخواهم گزارش عملکرد خود را به اطلاع عموم  برسانند تا مردم به آینده روشنی که در سایه تلاش مسئولین برای رفع مشکلات ایجاد خواهد شد امیدوار باشند.

 استاندار البرز خاطر نشان کرد: هرچقدر که جلوتر می رویم اقتدار نظام در منطقه و جهان بیشتر می شود و هجمه دشمنان بر علیه ما بیشتر می شود ولی دیگر از برهم زدن انقلاب و تغییر حکومت ایران سخن نمی گویند و به شدت بخشیدن به تهدیدها وتحریم ها اکتفا می کنند که این مهم قدرت ایران را نشان می دهد.

 عربیان ایران را تنها کشوری دانست که با اقتدار هرچه تمام تر در مقابل آمریکا قد علم کرده و از حقوق بحق خود دفاع می کند و گفت: سرانجامی که برای کشور های دیگر در منطقه به وجود آمد ما را از داشتن نظامی با صلابت و در راس آن رهبری با تدبیر و فرزانه خشنود و خرسند می کند که حتی مردم مصر نیز امروز از رهنمودهای رهبر ما استفاده می کنند .

استاندار البرز در پایان گفت: انچه که ایران اسلامی را از حوادث سخت تاریخ انقلاب تا کنون حفظ کرده التزام به ولایت فقیه و حرکت کردن ملت در راستای رهنمودهای رهبر بوده است.

 

 

 

خبرنگار دانش روز: گلاویژاصحابی

چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۹
کد خبر : 55057
بازدیدها: 525

پاسخی بگذارید »