یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز:

همایش معنوی انتظار در کرج برگزار شد.

danesheroz1 شهریور ۱, ۱۳۹۲ ۰
همایش معنوی انتظار در کرج برگزار شد.

دانش روز : صبح امروز همایش معنوی انتظار ویژه حضرت ولی عصر در کانون جوانان سپاه ناحیه کرج برگزار شد

به گزارش دانش روز،  در این مراسم که با حضور سردار باهک فرمانده ناحیه سپاه کرج وجمع کثیری از روحانیون در سالن شهدا بود درابتدا زیازت آل یاسین توسط مداح اهل بیت سید امیر حسینی قرائت شدوبعد از آن حاج داوود شفیعی مردم را به فیض رساندند.

در اواسط برنامه حجت السلام عالی که سخنران این مراسم بودند در باره ی انتظار حضرت صحبت کردند ایشان گفتند: تفاوت دیدگاه شیعه ها با سایر ادیان این است که ما منجی وموعود را زنده وحاضر میدانیم. ولی دیگرادیان نتوانستند طول عمر حضرت را درک کنند. ولی ما به دلل اینکه اعتقاد داریم که زمین را خداوند بی حجت نخواهد گذاشت میپذیریم که این امام عزیز زنده وشاهد بر اعمال ماست.
در ادادمه افزودند: همانطور که امام صادق در باره امام زمان می فرمایند: امام در بازارها می آید بر روی فرشها می نشیند در میان شما هست وحتی در مراسم هرساله حج شرکت میکندبه شما سلام خواهد کرد شما مردم او را نمیبینید وآن را نمیشناسید.
عالی باتوجه به اینکه امام زمان روح عالم است گفت: هر انسان دارای روحی است وروح انسان اشراف بر کل بدن دارداگر عضوییی دارای روح نباشد مرده است. همین اتفاق بر عالم ما به وجود می آید اگر روح در عالم نباشد این جهان نابود خواهد شد.
وی اظهار کرد: دشمنان شیعه,شیعه را متهم به شرک میکنند. آنها فکر میکنند که ما خدا را از یادبرده ایم.نمی دانند که ما امامان معصوم را واسطه کارهایمان قرار میدهیم .آنها رابط ما وخداهستندواز طریق آنها ما مداوا خواهیم شد همانطور که در قرآن آمده که پیراهن حضرت یوسف یعقوب نابینا را شفاداد پس چطورانسان کاملی که در میان ما نیست ولی زنده است نمی تواند مارا نجات دهد؟؟؟ این مراسم درساعت۱۳به پایان رسید.
photo0049
photo0051
photo0050
photo0052
photo0055
photo0054
photo0053
photo0056
گزارش : زهرا کوشا فر
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۷
کد خبر : 53449
بازدیدها: 248

پاسخی بگذارید »