دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همایش ائمه جمعه و جماعت در استان البرز برگزار شد

28 danesheroz اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
همایش ائمه جمعه و جماعت در استان البرز برگزار شد

طی مراسمی و با حضور مسئولان همایش ائمه جمعه و جماعت استان البرز برگزار شد

به گزارش دانش روز  ،  ستاندار البرز ظهر امروز در همایش ائمه جمعه و جماعت استان البرز اظهار داشت: ائمه جمعه و جماعت از ستون‌های مهم نظام در کشور هستند چرا که آنان با حضور موثر خود در صحنه‌های مختلف سبب مستحکم شدن پایه‌های این نظام مقدس شدند.

اصغر عربیان ادامه داد: امروز دشمن برای این که بتواند به اهداف شوم و دیرینه خود دست پیدا کند با هدف قرار دادن مسئولان و حمله به ولایت می‌خواهد به این نطام مقدس هجمه وارد کند.

این مسئول گفت: مردم و مسئولان باید هوشیار باشند تا اصل ولایت فقیه به عنوان رمز موفقیت نظام جمهوری اسلامی خدشه‌ای وارد نشود.

عربیان هجمه به ولایت فقیه و وجود اختلاف میان مسئولان نظام را دو محوری عنوان کرد که امروز دشمنان آن را در نظر گرفته‌اند.

وی افزود: آنان با این اقدامات می‌خواهند تا به انتخابات بسیار مهم و اثرگذار ریاست جمهوری خدشه وارد کنند.

استاندار البرز گفت: توطئه دشمنان در راستای هجمه به اصل ولایت فقیه نکته قابل تاملی است که بعد از شکل‌گیری انقلاب اسلامی تاکنون این محور به اندازه امروز مورد هجوم نبوده است.

این مسئول با تاکید بر اینکه هوشیاری مردم و مسئولان می‌تواند این توطئه از پیش تعیین شده را خنثی کند، خاطرنشان کرد: دوام و قوام نظام شکوهمند انقلاب اسلامی به رأی و حضور مردم است اما مهم‌تر از آن توجه به نکته ظریف ولایت پذیری است که نقشی کاملا هدایتی به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: توجه به این رویکرد مهم است که انقلاب اسلامی توانسته از مسیر حوادث مختلف در طول شکل‌گیری انقلاب اسلامی تاکنون به درستی عبور کرده و به سن بلوغ برسد تا بتواند با آرامش و اطمینان از هر توطئه دشمنان استقبال کرده و به مقابله با آنها برود.

عربیان گفت: اثرگذاری انقلاب اسلامی در امور مختلف به ویژه امور سیاسی بر کسی پوشیده نیست چراکه رهبری در ایران اسلامی همچون چراغ هدایتی است که راه اصلی را برای مردم روشن می‌کند.

*رسالت سنگین علما در هدایت و رهبری جامعه

عربیان در ادامه سخنان خود با بیان زوایای مختلف اهمیت این دوره از انتخابات نسبت به دوره‌های گذشته، رسالت علما و دانشمندان را رسالتی سنگین برشمرد و گفت: رسالت علما و دانشمندان در قبال جامعه در راستای هدایت و رهبری مردم که با وجود نهاد بسیار مترقی ولایت فقیه مطرح می‌شود، بسیار حائز اهمیت است که امید می‌رود با توجه عمیق به این مباحث مهم و تنویر افکار عمومی بسترهای لازم را برای افزایش میزان هوشیاری مردم در برابر انواع توطئه‌های دشمنان نظام و انقلاب فراهم کرد.

چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۴
کد خبر : 17640
بازدیدها: 166

پاسخی بگذارید »