جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

همایش گرامیداشت روز جهانی معلولین در استان البرز برگزار شد

danesheroz1 آذر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
همایش گرامیداشت روز جهانی معلولین در استان البرز برگزار شد

دانش روز: صبح امروز همایش گرامیداشت روز جهانی معلولین توسط آموزش و پرورش کل استان البرز با در کانون امام علی (ع) برگزار شد

به گزارش دانش روز، در راستای  تکریم از دانش آموزان استثنایی استان البرز همایش گرامیداشت روز جهانی معلولین توسط آموزش و پرورش استان البرز در کانون امام علی (ع) برگزار شد.

777777777777777777

علی اسدیان، فرماندار کرج ـ ساکی، مدیر کل آموزش و پرورش استان البرزـ فهمیده، مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج ـ حجر گشت مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۱ کرج ـ رمضانخانی  مشاور پارلمانی کانون پرورشی و فکری نوجوانان کشور ـ فرامرزی سرپرست آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج ـ زهرا قره خانی رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان البرز حضور داشتند.

66666666666666666

اولین چیزی که در بدو ورودم به  سالن همایش توجهم را جلب کرد حضور دو مجری در یک برنامه بود. درسته یکی از دو مجری با زبان ناشنوایان سخن می گفت و به نوعی با حرکات دست شرح برنامه ها توسط مجری دیگر را با حرکات دست برای ناشنوایان معنا می کرد.

00000000000000000000000

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز با تکریم دانش آموزان استثنایی استان البرز گفت: حوادث دنیوی یا بعضا مصلحت الهی منجر به تولد کودکانی با شرایط خاص می شود، نابینایی، کم بینایی، و معلولیت های جسمی حرکتی تنها بخشی از هزاران توانمندی هایی است که خداوند در وجود انسان نهاده است.

ساکی افزود: انسان اشرف مخلوقات است و روح خدایی در وجودش دمیده شده است و این بدان معناست که معلولیتها محدودیتی برای انسان ایجاد نمی کنند و مانعی برای پیشرفت نیستند.

وی اظهار داشت: امروزه شاهد این مسئله هستیم که دانش آموزان استثنایی در پاره ای موارد مهارتهایی دارند که حتی یک دانش آموز سالم هم نمی تواند به آن بپردازد و این جای بسی خوشحالی است که قریب به ۲۰۰۰ دانش آموز استثنایی استان البرز در هر زمینه ای می درخشند و امسال هم با کسب مقام اول مسابقات ورزشی کشور بار دیگر شهاد توانمندیهای این عزیزان بودیم.

ساکی در خاتمه از معلمین دلسور مدارس استثنایی سپاس و قدر دانی کرد و آنها را در راستای اهداف و مسئولیت والایی که دارند مورد تمجید قرار داد.

P1040924

در ادامه رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان البرز خطاب به دانش آموزان گفت: عزیزانم به شما افتخار می کنم که خادم شما هستم و په زیباست وقتی می بینم به توانمندیهای خود می پردازید و این مهم را در مسابقات ورشی دانش آموزان سراسر کشور با درخشش خود به اثبات رساندید.

قره خانی افزود: از معلمین این عرصه که با ۴ مبنای کاری رضای خدا، وجدان خدمت صادقانه و خالصانه به آموختن علم به این فرشتگان زمینی می پردازید کمال تشکر را دارم.

و کلام آخرم خطاب به مدعوین این است که شک نکنید نزد خداوند عزیز بودین که در ایم مجلس حضور بهم رسانیدید .

78 56

در ادامه نمایش و سرود توسط دانش آموران اجرا شد و در خاتمه از دانش آموزان برتر در مسابقات ورزشی کشور با اهدای هدیه تجلیل شد.

 

 

 

سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۸
کد خبر : 79141
بازدیدها: 489

پاسخی بگذارید »