شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

همایش هفته پیوند آموزش و پرورش ناحیه یک کرج برگزار شد.

danesheroz1 مهر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
همایش هفته پیوند آموزش و پرورش ناحیه یک کرج برگزار شد.

دانش روز: مراسم گرامیداشت هفته پیوند اولیاء و مربیان در آموزش و پرورش ناحیه یک کرج برگزار شد

 به گزارش دانش روز، مراسم گرامی داشت هفته پیوند با حضور حجرگشت مدیر اموزش و پرورش ناحیه یک کرج، عبد المطلب آقا صفری معاون برنامه ریزی و توسعه، خسروی کارشناس مسئول انجمن اولیاء و مربیان، حسینی کارشناس مسئول حراست، دکترحسین نژاد سخنران رسمی این همایش، ۲۴۰ نفر از اولیاء و انجمن اولیاء و مربیان و مدیران مدارس در محل سالن اجتماعات دبیرستان فاطمه این ناحیه برگزار شد.

علی حجرگشت مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرج گفت: هفته پیوند اولیا و مربیان، بهترین و مناسب ترین فرصت برای همکاری و همدلی میان خانه و مدرسه است، انجمن اولیاء و مربیان مظهر همکاری خانه و مدرسه در امر تعلیم و تربیت آینده سازان میهن اسلامی هستند بنابراین مشارکت اندیشه اولیاء از طریق این انجمن اهمیت بسزایی در تحقق اهداف آموزش و پرورش دارد.

وی افزود: تدبیر درتعلیم وتربیت باعث تحول در آموزش و پرورش و در نهایت به رشد و شکوفایی دانش آموزان منجر خواهد شد اشاره کرد و گفت: اگر بخواهیم به قرب الهی که همان هدف اصلی تعلیم و تربیت اسلامی است برسیم باید دانش، بینش، منش و روش اولیا و مربیان را انجمنی کنیم. وی برگزاری کلاس های آموزش خانواده، تقویت مراکز راهنمایی و مشاوره خانواده، استفاده ازمشارکت های مالی، تخصصی مالی و تخصصی و مهارتی اولیا را مهمترین عامل در رشد و شکوفایی انجمن ها برشمرد.

وی در ادامه گفت: خانه و مدرسه زمانی می توانند رسالت آموزشی و تربیتی خاص خود را به نحو مطلوب انجام دهند که هر یک شناخت تربیتی کافی داشته باشند و نقش تربیتی خاص خود را با بصیرت انجام دهند.

حجرگشت در پایان خاطر نشان کرد: انجمن پیشنهادها و طرح های مفید را به مدیر و مسئولان مدرسه عرضه می کند و در اداره بهتر امور، یار و یاور صمیمی مدیران محسوب می گردد.

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۶
کد خبر : 68681
بازدیدها: 428

پاسخی بگذارید »