شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هفتمین همایش ملی نخبگان جوان

danesheroz1 مرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
هفتمین همایش ملی نخبگان جوان

دانش روز: هفتمین همایش ملی نخبگان جوان در نیمه اول مهرماه سال جاری با حضور جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر برگزار خواهد شد

به گزارش دانش روز، نخبگان برای حضور در این همایش می‌توانند از طریق سامانه ثبت نام  که در دو مرحله انجام می‌ شود، به تکمیل فرم مخصوص شرکت در همایش اقدام کنند. متقاضیان در مرحله اول به ثبت اطلاعات اولیه و اعلام آمادگی برای حضور در همایش اقدام و در مرحله دوم که یک ماه پس از آغاز ثبت نام اولیه است، اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نهایی که شامل اسکان، بازدید‌ها و پرداخت وجه می‌شوند خواهند کرد.

این همایش سه روزه شامل دیدار با مسئولان دولتی، بازدید‌های علمی و فرهنگی و مجموعه‌ای از نشست‌ها و سخنرانی‌‌های تخصصی است.

امکان حضور مخترعان سطح ۳ بنیاد ملی نخبگان در این همایش مقدور نیست و مخترعان می‌‌توانند در جشنواره بین المللی نوآوری و شکوفایی که هر ساله در بهمن ماه برگزار می‌شود، شرکت کنند.

هزینه شرکت در همایش برای هر فرد شامل هزینه ثبت نام ۱۰ هزارتومان، هزینه اسکان ۱۰ هزارتومان برای هرشب، جهت اسکان مدعوین شهرستانی و هزینه شرکت در بخش بازدید ۱۰ هزار تومان تعیین شده که این مبلغ در مرحله نهایی فراخوان ثبت نام قابل پرداخت است.

مهلت ثبت نام اولیه در هفتمین همایش ملی نخبگان جوان تا ۱۵مردادماه تمدید شد.

منبع:مهر

دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۸
کد خبر : 44037
بازدیدها: 315

پاسخی بگذارید »