سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هشدار پلیس البرز برای چهارشنبه آخر سال!!

danesheroz اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
هشدار پلیس البرز برای چهارشنبه آخر سال!!

دانش روز : کسانی که در چهارشنبه آخر سال از خط قرمز های پلیس عبور کنند، بازداشت شده و تا آخرین روز تعطیلات نوروزی مهمان نیروهای پلیس هستند

نشست خبری نیروی انتظامی شهرستان کرج با حضور فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان و اصحاب رسانه پیش از ظهر دوشنبه در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان کرج برگزار شد.

سرهنگ سید حسن سید حقیقی با بیان این مطلب افزود: ماموران نیروی انتظامی شهرستان کرج در اجرای طرح ها و عملیات های پاکسازی ماههای اخیر در نقاط آلوده و جرم خیز موفق به دستگیری ۱۱۸ مجرم متهم به اتهاماتی از قبیل سرقت، اوباشگری و تهیه و توزیع مواد مخدر شدند.
وی در ادامه تصریح کرد: پس از انجام برنامه ریزی های مدون و نقطه یابی نقاط آلوده در سطح کرج و با انجام هماهنگی های قضایی، احکام لازم برای دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاه های آنان صادر شده است.
سید حقیقی تاکید کرد: فرایند عملیات های پاکسازی در سطح کرج از اوایل اسفندماه سال جاری شروع شد و طی این عملیات ها افرادی به جرم اعتیاد، سرقت، شرارت، تهیه مواد مخدر و توزیع آن در سطح شهر و حومه، تهیه و پخش مشروبات الکلی و حاملان اسلحه های غیر مجاز شکاری و جنگی دستگیر شدند.
این مسئول خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح ها ۸۴ کیلو ۴۹۰ گرم انواع مواد مخدر که بیشتر شامل موادی از جمله تریاک و حشیش و شیشه بود کشف شد.
وی افزود:با اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در کرج نامی ترین اراذل اوباش دستگیر شدند.
فرمانده نیروی انتظامی کرج در پایان با اشاره به عملکرد نیروی انتظامی در شهرستان کرج گفت: در جرائمی مانند سرقت منازل با کاهش ۱۲ درصدی، کیف قاپی با کاهش ۱۶ درصدی، سرقت احشام با کاهش ۱۵ درصدی، سرقت های بانکها در سطح کرج با کاهش ۱۰۰ درصدی و همچنین دیگر سرقت ها با کاهش ۳۷ درصدی مواجه هستیم که بسی جای خوشحالی دارد.
وی خاطر نشان کرد:کسانی که در چهارشنبه آخر سال از خط قرمز های پلیس عبور کنند، بازداشت شده و تا آخرین روز تعطیلات نوروزی مهمان نیروهای پلیس هستند.
سید حسین سید حقیقی در نشست مطبوعاتی پیش از ظهر دوشنبه ، خود اظهارکرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده با دستگاه قضا مقرر شده افرادی که در چهارشنبه آخر سال با اغتشاش نظم و امنیت عمومی را برهم زده و از خط قرمزهای پلیس عبور می‌کنند، دستگیر شده و تا آخرین روز تعطیلات نوروز دربازداشتگاه بمانند.
وی تاکید کرد: علاوه بر این، خودروهایی که با لایی کشیدن، ایجادصوت ناهنجار و سد معبر طولانی در چهارشنبه آخر سال موجب برهم زدن آرامش عموم مردم می‌شوند، نیز توقیف شده و تا آخرین روز تعطیلات در پارکینگ‌ های پلیس نگهداری می‌شوند‌.
سیدحقیقی خاطرنشان کرد: از شهروندان کرجی انتظار داریم با رعایت کامل قانون و حقوق دیگران چهارشبنه آخر سال را جشن گرفته و به استقبال سالی جدید بروند.
وی در پایان از مردم خواست که درایام نوروز و زمانی که در منزل نیستند مراقبت از منزل خود را به همسایگان قابل اعتماد خود بسپارند تا شاهد وقوع جرایم کمتری در این ایام باشیم‌.
منبع: تلاشگران البرز
سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۱
کد خبر : 96496
بازدیدها: 102

پاسخی بگذارید »