یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هشدار نماینده مردم کرج در مجلس به بیمه ایران

danesheroz1 مهر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
هشدار نماینده مردم کرج در مجلس به بیمه ایران

دانش روز: نماینده مردم کرج، آسارا و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی به شرکت بیمه ایران هشدار داد

به گزارش دانش روز، محمد جواد کولیوند با اشاره به معلق شدن قرارداد درمان بیمه ایران استان البرز با برخی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی گفت: اگر مشکل بیمه‌گذاران شرکت بیمه ایران برطرف نشود علیه این شرکت اعلام جرم خواهم کرد. وی افزود: باتوجه به اینکه در آینده نه چندان دور ممکن است پرداخت بخشی از یارانه‌ها به سمت بیمه‌های درمان مردم برود، اگر رفتار شرکت‌های بیمه بویژه بیمه‌های دولتی مثل بیمه ایران به این منوال باشد که با بهانه‌های مختلف از اجرای قراردادشان سر باز بزنند، کشور دچار مشکل خواهد شد.
کولیوند با تأکید بر نظارت دقیق در قراردادهای بیمه و لزوم ورود سازمان بازرسی کل کشور به صنعت بیمه دولتی، از دانشگاه علوم پزشکی البرز انتقاد کرد که چرا در این فقره نظارت نشده است.
نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی افزود: باتوجه به اینکه شرکت‌های بیمه، حق بیمه را بطور منظم از مردم زحمت‌کش اخذ می‌کنند باید طبق قراردادی که دارند به‌طور منظم نیز به آنها خدمت ارائه دهند و اگر هم اعتراضی به تعرفه‌ها دارند نباید خدمت‌رسانی را به مردم قطع کنند و مشکل بر سر مردم خالی شود بلکه باید با همان تعرفه قبلی کار را ادامه دهند و اعتراضشان را از طریق مسئولان پیگیری کنند.

منبع:کیهان

جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۸
کد خبر : 64733
بازدیدها: 223

پاسخی بگذارید »