پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سایت هاشمی رفسنجانی:

هشدار شدید امام درباره تضعیف دولت

danesheroz1 شهریور ۵, ۱۳۹۲ ۰
هشدار شدید امام درباره تضعیف دولت

دانش روز: اگر کسی هشت سال در این کشور نبوده باشد و از اخبار و عملکرد آقای هاشمی و اطرافیانش بی خبر باشد با دیدن این مطلب در سایت آقای رفسنجانی ، چه احساس اعتدالی به وی دست می دهد؟!

به گزارش  دانش روز، اخیرا سایت آقای هاشمی در قسمت موزه مطبوعات صفحه ای از روزنامه کیهان را منتشر کرد که امام شدیدا نسبت به خط تخریب دولت تذکر داده اند.

ای کاش سایت شخصی ایشان، این روزنامه را در ایام دولت نهم و دهم منتشر می کردند. اما انگار دولت یازدهم از جنس دیگریست و دولت دهم…، این خبر در روزنامه کیهان با تیتر، ” هشدار شدید امام خمینی به علما، ائمه جمعه، مجلس، بازار و مردم درباره ی خطر انحرافی تضعیف دولت” به چاپ رسیده است.

نکته جالب این سخن امام، مخاطب آن است که من جمله از علما و ائمه جمعه هم نامبرده شده است. اما گویا سایت شخصی هاشمی رفسنجانی تازه به فکر حمایت از دولت قانونی جمهوری اسلامی ایران افتاده و در دولت نهم و دهم عمل به دستور تاریخی امام راحل را وظیفه ی شرعی خود نمی دانسته است!.

بر فرض اینکه اگر کسی هشت سال در این کشور نبوده باشد و از اخبار و عملکرد آقای هاشمی و اطرافیانش بی خبر باشد با دیدن این مطلب در سایت آقای رفسنجانی ، چه احساس اعتدالی به وی دست می دهد!

و شاید بهترین تیتر برای این خبر و عکس این باشد: “بدون شرح/ سایت هاشمی رفسنجانی: هشدار شدید امام درباره تضعیف دولت”

منبع:دانا
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۸
کد خبر : 54743
بازدیدها: 131

پاسخی بگذارید »