شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هشدارهای آتش‌ نشانی به کنکوری‌ها!

danesheroz1 تیر ۵, ۱۳۹۲ ۰
هشدارهای آتش‌ نشانی به کنکوری‌ها!

دانش روز: سخنگوی سازمان آتش‌ نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ضمن ارائه هشدارهای ایمنی به کنکوری‌ ها و متصدیان برگزاری کنکور، تمهیدات آتش‌ نشانی در ایام برگزاری این آزمون را تشریح کرد.

 

 

به گزارش دانش روز، سید جلال ملکی درباره تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی سازمان آتش‌نشانی در زمان برگزاری کنکور سراسری، اظهارکرد: با توجه به اینکه تعداد مراکز اخذ آزمون کنکور زیاد است، امکان اینکه در هر یک از مراکز استقرار خودرویی انجام شود، وجود ندارد. اما تمامی ۱۰۰ ایستگاه آتش‌نشانی پایتخت در ایام برگزاری کنکور در آماده‌باش کامل قرار دارند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانند به محل مورد نظر برسند.

ملکی با بیان اینکه عمده مراکز برگزاری آزمون سراسری را مدارس و دانشگاه‌ها شامل می‌شود، گفت: خوشبختانه با توجه به نوع کاربری این مراکز که از اماکن شلوغ و پرتردد محسوب می‌شوند، کارشناسان آتش‌نشانی اقدام به بازرسی دوره‌ای از تمامی این مراکز کرده و توصیه‌های لازم را به آنان ارائه دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: اکثر متصدیان این مراکز از سوی کارشناسان آتش‌نشانی آموزش‌های لازم را دیده‌اند و همچنین کپسول‌های آتش‌نشانی در این مراکز قرار دارد.

وی همچنین در توصیه‌ای به کنکوری‌ها و متصدیان برگزاری کنکور در مراکز مختلف، اظهارکرد: در صورت وقوع حادثه حاضران در مراکز آزمون باید ضمن حفظ خونسردی از انجام هر گونه حرکت عجولانه پرهیز و اقدام به ترک محل کنند.

ملکی با بیان اینکه متصدیان نیز باید در اولین فرصت با سامانه ۱۲۵ تماس بگیرند، گفت: در ایام برگزاری آزمون باید تمامی درهای خروجی مراکز اخذ آزمون باز باشد و به بازبودن یک در اکتفا نشود تا در صورت بروز حادثه امکان خروج سریع وجود داشته باشد.

 

منبع:ایسنا

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۶
کد خبر : 32269
بازدیدها: 238

پاسخی بگذارید »