پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هشت سال دفاع مقدس ایستادگی ملت ایران را به جهانیان نشان داد

danesheroz1 شهریور ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
هشت سال دفاع مقدس ایستادگی ملت ایران را به جهانیان نشان داد

دانش روز: نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: هشت سال دفاع مقدس در برابر تهاجم رژیم بعثی عراق و حامیانش،‌ ایستادگی و اقتدار ملت ایران را به جهانیان نشان داد

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام و المسلمین محسن کازرونی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرج افزود: ‌ملت ایران در دوران دفاع مقدس ،آثار صبوری ، دفاع از خاک میهن ‌و ظلم ناپذیری را به دشمنان اثبات کرد.
وی اظهار کرد: ‌در جنگ تحمیلی فرمایش امام خمینی (ره)‌ که فرمودند ملت ایران نه ظلم می کند و نه ظلم را می پذیرد به دشمنان ثابت شد.
کازرونی بیان کرد: با وجود تهاجم گسترده رژیم بعث عراق و حامیانش در جنگ تحمیلی ، مردم ولایتمدار ایران اسلامی نشان دادند که حتی یک وجب از خاک میهنش را در اشغال دشمنان نمی گذارد.
وی ادامه داد: دوران دفاع مقدس ثابت کرد که اگر این ملت بزرگ بخواهد و اراده کند ، می تواند بسیاری از کارها را انجام دهد.
کازرونی همچنین با اشاره به فرمایش اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر نرمش قهرمانانه افزود: ‌این کلمه به این معنی است که ملت ایران همواره در مسایل با حفظ اقتدار وارد خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: ملت ایران ثابت کرده که هیچگاه در مقابل دشمن تسلیم نخواهد شد و بر این موضوع بارها از سوی مقام معظم رهبری تاکید شده است.
امام جمعه کرج در خصوص جنگ در سوریه نیز گفت: ملت سوریه و شخص بشار اسد تاکنون در مقابل دشمنان این کشور ایستاده اند و مقاومت ۳۰ ماهه نشان از قدرتمند بودن آنها دارد.
کازرونی همچنین با اشاره به بازگشایی مدارس افزود: بزرگترین سرمایه برای هر کشوری فرهیختگان آن هستند ، بنابر این آسیب شناسی کتابهای درسی و جایگاه معلمان ضروری است.
وی تاکید کرد: با توجه به جایگاه معلمان ضرورت دارد حمایت بیشتری از این قشر توسط دولت انجام شود.
پس از اقامه نماز جمعه کرج پیکر یک شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس با حضور گسترده نمازگزاران تشییع شد تا در تپه نور الشهدا کرج به خاک سپرده شود

 

 

 

 

منبع:ایرنا

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۳
کد خبر : 61193
بازدیدها: 231

پاسخی بگذارید »