چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هشتاد و چهارمین دوره آزمون زبان انگلیسی تولیمو فردا برگزار می شود

danesheroz1 آذر ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
هشتاد و چهارمین دوره آزمون زبان انگلیسی تولیمو فردا برگزار می شود

دانش روز: جزئیات برگزاری‌، نحوه‌ توزیع‌ کارت و محل رفع نقص کارت ورود به جلسه هشتاد و چهارمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (Tolimo:E-A2013) از سوی سازمان‌ سنجش‌ اعلام می شود

 به گزارش دانش روز، هشتاد و چهارمین نوبت آزمون زبان انگلیسی پیشرفته روز پنج شنبه ۲۸ آذر ماه ۹۲ در شهرهای تهران و کیش برگزار می شود.

داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش و وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد رهگیری و یا نام و نام‌خانوادگی، سال تولد و شماره ملی خود نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید پرینت کارت ورود به جلسه آزمون و اصل کارت ملی یا اصل گذرنامه خود را ارائه کند.

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت ورود به جلسه آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون با اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند تا ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و ۲ قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.

حوزه آزمون در تهران واقع در خیابان انقلاب، ضلع شمال غربی میدان فردوسی، کوچه شاهرود، دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش آموزش کشور است.

حوزه آزمون در جزیره کیش واقع در میدان امیرکبیر، ساختمان آموزش، لاین B، مرکز زبان، اتاق B13، پردیس بین‌الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف است.

منبع: مهر

چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۱
کد خبر : 80928
بازدیدها: 252

پاسخی بگذارید »