جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هر گاه شرایط برای مذاکره به‌وجود آید “مقام معظم رهبری” شخصا اعلام خواهند کرد

danesheroz بهمن ۲۵, ۱۳۹۱ ۰

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: هر گاه شرایط مساعد برای مذاکره به‌وجود آید “مقام معظم رهبری” شخصا اعلام خواهند کرد که شرایط و بستر تأمین شده و گفتگو انجام خواهد شد

با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: آنچه که انقلاب اسلامی برای ما به ارمغان آورد همچون گل‌هایی بود که ما آنها را به امام خمینی(ره)، شهدای عزیز، مقام معظم رهبری که توانستند این میراث گرانبها را پاسداری کنند و ملت بزرگوار ایران که با حضور خود این پدیده فرخنده را رقم زدند، تقدیم می کنیم.

وی افزود: امام خمینی(ره) و شهدای عزیز برای انقلاب و کشورمان عزت و اقتدار آفریدند و ملت فهیم به‌خوبی از این اقتدار حمایت می‌کنند.

صالحی خاطرنشان کرد: ملت بزرگوار ایران علی‌رغم تمام فشارها و تحریم‌ها با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن نشان دادند که اصالت انقلاب را قبول دارند و برخی ناکاستی‌های داخلی و مدیریتی را از اصل انقلاب جدا کرده و از گوهر گرانبهای آن به‌خوبی حفاظت و هر سال با حضور خود آن را غبارروبی می‌کنند تا این گوهر، تابناک باقی بماند.

وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: با وحدت، انسجام، بصریت و گام برداشتن در مسیر ولایت فقیه می‌توانیم توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم و حرکت در مسیر رهبری ما را از این توطئه‌ها در امان خواهد داشت.

صالحی در خصوص مذاکره آمریکا با ایران اظهار داشت: مقام معظم رهبری به درستی و زیبایی شرایطی که می‌شود در آن مذاکره کرد را تبیین کردند چرا که در شرایطی که “حسن نیت” وجود نداشته باشد و از طرفی لوله تفنگ به سمت ما بوده و از سوی دیگر تقاضای مذاکره شود، گفتگو جایی نخواهد داشت.

وزیر امور خارجه کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: هر گاه شرایط مساعد برای مذاکره به‌وجود آید، مقام معظم رهبری شخصا اعلام خواهند کرد که شرایط و بستر تأمین شده و گفتگو انجام خواهد شد.

چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۷:۵۷
کد خبر : 6614
بازدیدها: 289

پاسخی بگذارید »