پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هر کسی از قانون تمکین نکند عملکرد گذشته خودش را زیرسوال می برد حالا هر که می خواهد باشد

28 danesheroz خرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
هر کسی از قانون تمکین نکند عملکرد گذشته خودش را زیرسوال می برد حالا هر که می خواهد باشد

اکبریان گفت: شورای نگهبان به وظیفه قانونی خود عمل میکند و این درست نیست که عده ای با برخی حرکات و موضع گیریها بخواهند هم برای خود و هم دیگران زحمت ایجاد کنند

دانش روز : نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی در خصوص رد صلاحیت برخی از کاندیداها توسط شورای نگهبان به خبرنگار ما گفت:”من توصیه می کنم همه به قانون پایبند باشیم، به هر حال چه امام راحل و چه مقام معظم رهبری بارها به جایگاه شورای نگهبان تاکید داشتند و گفتند حتی اگر شورای نگهبان خلاف نظر من هم نظر داد من می پذیرم.

شورای نگهبان با توجه به حضور فقهای عادل و حقوقدانان برجسته از جایگاه بالایی برخوردار است. قطعا ما باید از قانون تبعیت کنیم. کسانی هم که از قانون تمکین نمیکنند عملکرد گذشته خودشان را  زیر سوال میبرند ،حالا هر کسی که میخواهند باشند.

کسانی که شورای نگهبان تایید می کند می آیند و خودشان را به رای مردم می گذارند و کسانی هم که تایید نمی شوند حالا بخواهند بیایند حرف و حدیثی درست کنند و شورای نگهبان را زیر سوال ببرند ضربه به خودشان می زنند چراکه نظام ما از استحکام بالایی برخوردار است و رهبری هم سکاندار کشتی بزرگ انقلاب است.

شورای نگهبان به وظیفه قانونی خود عمل میکند و این درست نیست که عده ای با برخی حرکات و موضع گیریها بخواهند هم برای خود و هم دیگران زحمت ایجاد کنند. ما تابع و پایبند به قانون هستیم. حتی در کشورهایی که مسائل شرعی هم ندارند پایبندی بی قید و شرط به قانون وجود دارد.

اینکه اجتهاد شخصی بوجود آوریم کار درستی نیست، ما به سمت پیشرفت کشور قدم برداریم، دشمن خارجی چشم طمع به ما دوخته است و با تحریم ها دارند فشار می آورند و تهدید نظامی می کنند. ما چه ارزشی دارد برای این چیزها بنشینم در جبهه انقلاب اختلاف بندازیم. این مسئولیت ها امانت است و ماندنی نیست.

منبع : تیتر یک

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۴
کد خبر : 19601
بازدیدها: 316

پاسخی بگذارید »