جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه کرج با انتقاد از فیلم ضد ایرانی آرگو بیان کرد:

هریک از سناریوهای دشمن علیه ایران سوژه ای برای ساخت فیلم است/ مذاکره ایران با امریکا به مصلحت نیست

danesheroz اسفند ۱۱, ۱۳۹۱ ۰

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج در خطبه های این هفته نماز جمعه کرج ساخت فیلم ضد ایرانی آرگو را رو شدن وجهه دیگری از چهره امریکا دانست و تاکید کرد: تمامی اقدامات امریکا از بدو تشکیل انقلاب اسلامی نشان دهنده عداوت به نظام است و در این شرایط مذاکره با امریکا به مصلحت نیست

حجت الاسلام “محسن کازرونی” در خطبه های دوم این هفته نماز جمعه کرج موضوع مذاکره نابه فرجام با امریکا و ساخت فیلم ضد ایرانی آرگو را محور خطبه ها قرار داد و گفت: فیلم ضد ایرانی که جایزه هم به آن اعطا شده خود نشان دهنده عداوت امریکا به نظام انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه عده ای در داخل کشور نسبت به این اقدامات خم به ابرو نمی آورند تصریح کرد: در شرایطی شاهد هجمه دشمن از بستر فرهنگ و…هستیم که بسیاری از موضوع مذاکره با امریکا اظهار خرسندی دارند.

نماینده ولی فقیه با انتقاد از فیلمسازانی که در کشورمان سکوت اختیار کرده اند، گفت: متاسفانه در شرایط کنونی فیلمسازان و هنرمندان ما به جای پاسخ دادن به فیلم هایی که علیه ایران ساخته می شود دست روی دست گذاشته اند.

امام جمعه کرج ادامه داد: هر یک از سناریو هایی که امریکا علیه ایران چید خود سوژه ای برای ساخت یک فیلم و نشان دادن جنایتکار آنها است.

حجت الاسلام کازرونی ساخته بن افلک یهودی را به طرحی موهون دانست که حتی مخالفان نظام اسلامی هم نسبت به آن واکنش نشان داده اند.

نماینده ولی فقیه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیاناتی از معظم له پیشنهاد مذاکره امریکا با ایران را به دستانی چدنی با روکشی از مخمل تشبیه کرد و گفت: پشت ظاهر این دست های مخملی پنجه های آهنینی وجود دارد که حقوق بشر و آرمانهای نظام اسلامی ما را نشانه گرفته است.

وی با خاطرنشان ساختن توطئه های دشمن از بدو تشکیل نظام انقلاب اسلامی تا به اکنون تاکید کرد: راه اندازی جنگ تحمیلی، تحریم ها، به غارت گذاشتن سرمایه های کشور در دوران طاغوت و…خود نشان بارزی از اهداف شوم امریکا علیه این نظام است.

جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۰
کد خبر : 8226
بازدیدها: 256

پاسخی بگذارید »