پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هدایای ایرانسل برای مشترکین جدید

danesheroz1 اسفند ۳, ۱۳۹۲ ۰
هدایای ایرانسل برای مشترکین جدید

دانش روز: ایرانسل به مشترکین جدید مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و سیم کارت هدیه می‌دهد.

به گزارش دانش روز، ایرانسل از ارائه بسته های مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و همینطور سیمکارت رایگان به مشترکین جدید خود خبر داد.

  مشترکین با خرید سیم‌کارت اعتباری ایرانسل در اسفندماه سال جاری و طی مراحل ثبت نام، ارسال مدارک و برقراری نخستین تماس در همان روز، از ۳۰۰ پیامک فارسی ایرانسلی رایگان به مدت دو هفته بهره‌مند خواهند شد.

سیم کارت اعتباری ایرانسل به قیمت ۵هزار تومان، با ۲هزار تومان اعتبار اولیه رایگان به همراه سه بسته هدیه؛ ۱۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۱۰ پیام چندرسانه ای و ۱۰ مگابایت اینترنت همراه ارائه می شود.

از سوی دیگر، در صورتیکه این دسته از مشترکین، سیم کارت خریداری شده خود را در طول یک هفته از زمان فعال سازی، جمعا به میزان ۱۰ هزار تومان شارژ کنند، می‌توانند یک سیم کارت اعتباری رایگان بدون پرداخت هزینه، از طریق پست و در محل نشانی ثبت نامی خویش دریافت کنند.

همچنین مشترکین جدید ایرانسل، با هر بار شارژ سیم کارت خود به میزان حداقل ۲هزار تومان، از ۱۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۱۰ پیامک فارسی ایرانسلی و ۱۰ پیام چندرسانه‌ای برای یک هفته برخوردار خواهند شد. این طرح شامل شارژ شگفت انگیز نمی‌شود.

براین اساس، ثبت نام سیم کارت باید در اسفندماه ۹۲ صورت گیرد و فعال سازی سیم کارت و برقراری اولین تماس نیز باید ظرف ۴۸ ساعت پس از ثبت نام انجام پذیرد؛ در غیر این صورت، امکان استفاده از هدایا وجود نخواهد داشت.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴
کد خبر : 94785
بازدیدها: 277

پاسخی بگذارید »