دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هتک حرمت جناب حجر بن عدی توطئه امریکا برای شوراندن شیعیان علیه اهل سنت است

danesheroz اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
هتک حرمت جناب حجر بن عدی توطئه امریکا برای شوراندن شیعیان علیه اهل سنت است

شیعه و سنی تا آزادی قدس و فروپاشی امریکای جنایتکار با هم هستند و با این توطئه ها از کوره در نمی روند و منشاء این اقدامات رذیلانه صهیونیسم بین الملل و کاخ سفید می دانند لذا در واکنش به این خباثت ها حتی شعارها را پیش از وهابیت باید متوجه امریکا و صهیونیسم کرد

به نقل از خبرگزاری بسیج، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه توطئه هتک حرمت به جناب حجر بن عدی توطئه امریکاست اظهار داشت: این هتک حرمت واکنش عجولانه امریکا به اجلاس عظیم علمای اسلام در تهران بود.چرا که این اجلاس ضربه سختی به طرح های امریکا در منطقه وارد کرد و آنها وحشت زده از وحدت مسلمین دست به این کار زدند.

ایشان بیان کرد: وجود پیکر سالم این صحابه نورانی بعد از ۱۴ قرن بهترین دلیل حقانیت اوست. حادثه تلخ و جانگداز تعرض به مدفن پاک حضرت حجربن عدی سلام الله علیه ظاهری دارد و باطنی، ظاهر آن اینست که یک گروهک متعصب از روی تعصب مذهبی دست به این کار زده اند حال آنکه؛ اولا هیچ مذهبی چنین تعرضی را مباح نمی داند و تجویز نمی کند و هیچ عالم اهل سنت شناخته شده ای در جهان وجود ندارد که چنین اقدام ضد انسانی و ضد دینی را مشروع بداند.

ثانیا قرن هاست این مقبره در منطقه اهل سنت با احترام حفظ شده و اگر دشمنی مذهبی با آن وجود داشت می بایست در طول این قرن ها اعمال می شد.

ثالثا سالم بودن پیکر این شهید راه حق، که پس از ۱۴ قرن نمی باید جز خاکی از آن باقی مانده باشد از بارزترین دلایل حقانیت راه این صحابی بزرگوار است و هیچ کس به خاطر تعصب مذهبی کاری نمی کند که حقانیت حریف خود را عملا اثبات کند.

وی افزود: هرچند عاملان این اقدام افرادی به ظاهر وهابی مسلک بوده و خود را به اهل سنت منتسب می کنند اما تنها متهم این حادثه امریکای جنایت کار است و فتوای اصلی جسارت به مدفن پاک حجر بن عدی را کاخ سفید صادر کرده است.

سردار نقدی خاطر نشان کرد: تجمع عظیم علمای شیعه و سنی در یک فضای صمیمی زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران و اجماع آنان بر ضرورت پیشبرد بیداری اسلامی تا حاکمیت کامل اسلام به سرزمین های اسلامی و آزادی قدس شریف، کابوسی وحشتناک برای امریکا و رژیم صهیونیستی بود. لذا با دستپاچگی به این اقدام احمقانه دست زدند تا شاید با برانگیختن خشم شیعیان علیه اهل تسنن وحدت و برادری را بر هم زنند. غافل از آنکه ملت ها بیدار شده اند.

وی در پایان تاکید کرد: شیعه و سنی تا آزادی قدس و فروپاشی امریکای جنایتکار با هم هستند و با این توطئه ها از کوره در نمی روند و منشاء این اقدامات رذیلانه صهیونیسم بین الملل و کاخ سفید می دانند لذا در واکنش به این خباثت ها حتی شعارها را پیش از وهابیت باید متوجه امریکا و صهیونیسم کرد.

یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۶
کد خبر : 15066
بازدیدها: 298

پاسخی بگذارید »