پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هافبک سنگالی با آبی‌ها تمرین کرد

danesheroz1 تیر ۸, ۱۳۹۲ ۰
هافبک سنگالی با آبی‌ها تمرین کرد

دانش روز: تمرین تیم فوتبال استقلال امروز شنبه در حالی پیگیری شد که یک بازیکن سنگالی به همراه بازیکنان آبی پوش به تمرین پرداخت.

 

به گزارش دانش روز، تمرین عصر روز شنبه استقلال پس از یک روز تعطیلی و با حضور ۳۰۰ تماشاگر در کمپ اختصاصی این تیم انجام شد.

 

امیر قلعه نویی با تاخیر ۳۰ دقیقه‌ای در کمپ حاضر شد و در دفتر خود به تماشای فیلم بازیکنان خارجی پرداخت.

 

ادموند اختر بازیکن پیشین تیم استقلال همراه با مهدی فنونی زاده و سیروس دین محمدی در تمرین حضور داشت که برخی بازیکنان استقلال با آنها روبوسی کرده و به آنها خوشامد گفتند.

 

احمد جمشیدیان هافبک تازه وارد استقلال نیز در تمرین حضور نداشت. وی به دلیل مشکلات شخصی از کادر فنی مرخصی گرفته بود.

 

سه بازیکن خارجی که اهل ولز و سنگال بودند در تمرین استقلال حضور پیدا کردند که با صلاحدید کادر فنی تنها بازیکن سنگالی که پست تخصصی‌اش هافبک بود در تمرین حضور پیدا کرد.

 

در ابتدای تمرین مجید صالح چند دقیقه ای برای بازیکنان صحبت کرد. پس از صحبت‌های وی بازیکنان ابتدا حدود ۱۰ دقیقه دور زمین دویده و بدن‌های خود را گرم کرده و سپس زیر نظر مربی بدنساز تیم کارهای سرعتی و کششی انجام داده و در بخش بعدی بازیکنان در قالب ۳ گروه به بازی آقا وسط پرداختند. در بخش بعدی بازیکنان در قالب دو تیم سورمه‌ای و سفید یک فوتبال درون تیمی را برگزار کردند که کادر فنی به شدت تمرین را زیر نظر داشته و در مواقع لزوم نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می کرد.

 

تمرین امروز استقلال پس از ۹۰ دقیقه در ساعت ۱۹.۳۰ به پایان رسید و این تیم فردا از ساعت ۱۸ تمرینات خود را ادامه خواهد داد.

منبع:مهر

 

 

شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۷
کد خبر : 33367
بازدیدها: 194

پاسخی بگذارید »