پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هاشمی رفسنجانی: زمان همدلی و همراهی با دولت آینده فرا رسیده است

danesheroz2 تیر ۶, ۱۳۹۲ ۰
هاشمی رفسنجانی: زمان همدلی و همراهی با دولت آینده فرا رسیده است

دانش روز: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آگاهی و هوشیاری به موقع مردم توفیقی بزرگ برای کسب دستاوردهای اخیر کشور بود.

به گزارش دانش روز، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار جمعی از فعالان سیاسی حوزه علمیه قم، با تسلیت شهادت شهید مظلوم دکتر بهشتی و یارانش در فاجعه هفتم تیر، به شرایط کشور پس از حماسه سیاسی ۲۴ خرداد ماه اشاره و اظهار کرد: مردم فهیم و زمان‌شناس کشورمان، اولین گام را در انتخابات برای تغییر شرایط اداره کشور و تعیین حرکت انقلاب در مسیر اعتدال و عقلانیت را خوب برداشتند و اکنون زمان همدلی و همراهی با دولت آینده فرا رسیده است.

وی با اشاره به حجم مشکلات در عرصه‌های مختلف گفت: مشکلات پیش روی دولت آینده بسیار زیاد است و همه مسوولان دلسوز و مردم متعهد کشورمان، باید دست در دست یکدیگر، دولت آینده را در راه تحقق برنامه‌ها و اهداف خود یاری و پشتیبانی کنند.

وی آگاهی و هوشیاری به موقع مردم را توفیقی بزرگ برای کسب دستاوردهای اخیر کشور دانست و گفت: لطف خداوند همواره شامل نظام اسلامی و مردم کشورمان بوده است و برای داشتن چنین مردمی بزرگوار، وفادار و قدرشناس باید خداوند را شاکر باشیم.

در ابتدای این دیدار، جمعی از حضار با تبریک حضور حماسی مردم در انتخابات ۲۴ اسفند، دیدگاه‌ها و نظرات خود را در مورد فضای جدید ایجاد شده در کشور بیان داشتند و برای همکاری با دولت جدید و رفع مشکلات و موانع موجود اعلام آمادگی کردند.

منبع: ایسنا

پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۷
کد خبر : 32463
بازدیدها: 114

پاسخی بگذارید »