پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

نمایشگاه دستاوردهای علمی دانش آموزان استعدادهای درخشان در کرج + تصاویر

danesheroz1 اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
نمایشگاه دستاوردهای علمی دانش آموزان استعدادهای درخشان در کرج + تصاویر

دانش روز: هشتمین نمایشگاه دستاوردهای علمی، پژوهشی و هنری دانش آموزان مرکز استعدادهای درخشان راهنمایی فرزانگان آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج افتتاح شد

به گزارش دانش روز، مدیر ناحیه ۳ کرج در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان را ارزشمند توصیف کرده گفت: آموزش و پرورش بستر توسعه و پیشرفت هر جامعه بوده و هر کشوری در مسیر رشد و توسعه تعالی خود و رسیدن به مراحل ترقی توجه ویژه ای باید به نظام تعلیم و تربیت داشته باشد.

 رستمی نقش معلمان رادر این فرایند بسیار حساس و اثربخش شمرده افزود: امروز کسانی که از نظر علمی در سطح تعالی باشند حرف اول را در دنیا می زنند و مهم ترین منابع هر کشوری نیروی انسانی آن جامعه بوده و بالندگی هر کشوری به نیروی متخصص و متعهد و ماهرآن سرزمین است.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نهضت علم آموزی تأکید کرد: رسیدن به ابتکار و ابداع و نوآوری و تغییر و تحول نیازمند رشد و توسعه علم آموزی در جامعه است.

در این نمایشگاه تعدادی از آثار دانش آموزی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت و  پذیرای مهمانان عزیز می باشد.

دانش آموزان زیرساخت های فرهنگی شهر هستند  

اسکندری عضو شورای اسلامی شهرکرج در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای علمی دانش آموزان فرزانگان ناحیه ۳ کرج گفت: دانش آموزان زیرساخت های فرهنگی و آموزشی بوده و می توانند زیرساخت های شهری را  مستحکم تر نمایند. وی افزود: من آینده ای بسیار روشن و درخشان برای فرزندان کرج پیش بینی می کنم. اسکندری در پایان ضمن تقدیر از مسئولین گفت: آینده سازان شایسته عنایت ویژه مسئولین بوده، برای ترقی و رشد آن ها باید نهایت مساعدت و کمک را انجام دهیم و یکی از عومل رسیدن به توسعه پایدار شهری وجود سرمایه های انسانی است

IMG_1585 IMG_1594 IMG_1607 IMG_1622

چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۷
کد خبر : 96726
بازدیدها: 332

پاسخی بگذارید »