چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نینجایی ترین روش جذب توریست +عکس

danesheroz1 مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
نینجایی ترین روش جذب توریست +عکس

دانش روز: گردشگران معمولا به مناطقی سفر می کنند که دارای آب و هوای خوب یا مناظر بکر و دست نخورده باشد تا چند روزی آرامش پیدا کرده و از شلوغی و استرس های روزانه به دور باشند

به گزارش دانش روز،  گشت و گذار و سفر به نقاطی از دنیا که تا به حال نرفته اید می تواند از جهات بسیاری جالب و هیجان انگیز باشد. یکی از دلایل سفر به نقاط جدید آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم آن منطقه است که این فرهنگ گاهی می تواند عجیب باشد.”ناباری” شهری در ژاپن است که برای جذب توریست از روش های باستانی و سنتی استفاده می کند. آن ها برای آنکه توریست های بیشتری وارد شهرشان شود دانشگاه های آموزش نینجا درست کرده اند و توریست ها را تبدیل به نینجاهای واقعی می کنند.

از آنجایی که آوازه نینحاها در تمامی دنیا پر شده است هر کسی دوست دارد یکی از آن ها باشد تا با حرکات و تکنیک های حرفه ای از خود دفاع کند. در این دانشگاه ها تمامی قوانین نینجا طی چند جلسه به توریست ها آموزش داده می شود.

افرادی که در این دانشگاه شرکت می کنند باید برخی از کارهای سخت را انجام دهند که از مهمترین آن ها می توانیم به عبور از موانع سخت، انجام حرکات دشوار با چاقو و شمشیر و استفاده درست از ستاره های نینجا اشاره کنیم.

از زمانی که اولین دانشگاه در این شهر باز شده است رشد گردشگر در میان آن ها بالا بوده است. از آمار می توان نتیجه گرفت که بازگشت به گذشته گاهی اوقات می تواند باعث رشد و حرکت به جلو شود.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۶
کد خبر : 51732
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »