جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نیمه شهریور، آغاز پیش ثبت نام مرحله جدید عتبات

danesheroz1 مرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
نیمه شهریور، آغاز پیش ثبت نام مرحله جدید عتبات

دانش روز: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: پیش‌ ثبت‌نام مرحله بعدی اعزام زائران از اواسط شهریور آغاز می‌شود و اعزام این گروه از ۱۶ مهرماه سال جاری انجام خواهد پذیرفت

به گزارش دانش روز، مسعود اخوان در این باره گفت: پس از اتمام مرحله فعلی اعزام که ۲۸ مرداد ماه صورت گرفت، زائران از ۲۹ مرداد تا ۱۵ مهرماه به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.
وی تاکید کرد: پیش‌ثبت‌نام مرحله بعدی اعزام زائران از اواسط شهریور آغاز می‌شود و اعزام این گروه از ۱۶ مهرماه سال جاری انجام خواهد پذیرفت.
مدیر کل عتبات عالیات با اعلام اینکه تاکنون روزانه ۲ هزار نفر به عتبات عالیات اعزام شده‌اند، گفت: از این پس این تعداد افزایش پیدا خواهد کرد.
وی افزود: اعزام به عتبات عالیات در مدت‌زمان هفت روز انجام می‌شود که بنا به تقاضای گروه‌ها می‌توان این مدت‌زمان را از چهار روز تا چهارده روز تغییر داد.
اخوان در ادامه به زائران عتبات عالیات توصیه کرد: حتما با گروه‌های مجاز و بر اساس هماهنگی با دفاتر تحت پوشش سازمان حج و زیارت به عتبات عالیات مشرف بشوند و از مراجعه به مراکز و افراد غیرمجاز پرهیز کنند.
وی همچنین متوسط هزینه اعزام چهار روزه را ۶۰۰ هزار تومان و هزینه اعزام هفت روزه را ۷۸۰ هزار تومان اعلام کرد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به امنیت نسبی حاکم بر کشور عراق و همچنین قرارداد شرکت شمسا با شرکت‌های امنیتی داخل عراق و استفاده از اسکورت‌های این شرکت‌ها گفت: تاکنون مشکلی در این زمینه بروز نکرده است و زائران می‌توانند با آرامش به این سفر زیارتی بروند.
منبع: سیرجان خبر
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۸
کد خبر : 52821
بازدیدها: 247

پاسخی بگذارید »