چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ولایتی در کرج :

شعار دولت من اخلاق مداری است

danesheroz خرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
شعار دولت من اخلاق مداری است

دانش روز : کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: روابط بین مسئولین بدلیل بی اخلاقی های سال اخیر آن طور که باید نیست ، شعار دولت من اخلاق محوری است

به گزارش دانش روز ، علی اکبر ولایتی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصرامروز در مصلی کرج با مردم دیدار کرد. ولایتی در ابتدای سخنان خود گفت: از اینکه همه مردم ایران مصمم هستند اولین مصرع از حماسه سیاسی را جامعه عمل بپوشانند و در انتخابات شرکت کنند بسیار خرسندم، به نظر بنده شعار امسال برای آسیب شناسی شرایط موجود کشور مطرح شده است و همه مسئولان و در راس آنها رئیس جمهور باید به این آنها به خصوص شعار حماسه اقتصادی نگاه ویژه داشته باشد.

وی ادامه داد: توسعه روابط بین الملل مصرع دوم حماسه سیاسی است که باید در این زمینه نیز تلاش فراوان شود و بر طبق بیانات مقام معظم رهبری در ۱۴ خرداد ماه جاری باید با دیگر کشورها بر اساس احترام متقابل و حقوق برابر در موضع مساوی ارتباط برقرار کرد و ما برای حل مشکلات به هر دو مصرع حماسه سیاسی توجه کنیم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه حماسه اقتصادی حل مشکلات معیشتی مردم، بیکاری و تورم است ، تاکید کرد: باید این مشکلات هرچه سریعتر با برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت سامان یابد.

ولایتی گفت: شعار دولت من اخلاق محوری است متاسفانه طی سال اخیر برخی بی اخلاقی ها در بین مسئولان به وجود آمده است و روابط آن طور که باید نیست.

وی ثبات در تصمیم گیری را یکی دیگر از محورهای اساسی دولت خود خواند و افزود: هر روز شاهد یک بخشنامه جدید در حوزه های مختلف هستیم با این اوضاع مردم تکلیف خود را با مسائل ارزی و پولی نمی دانند، در همین استان البرز که از امکانان وسیع کشاورزی و صنعتی برخوردار است شاهد هستیم  بسیاری از ظرفیت ها مورد غفلت واقع شده است، باید در حوزه حماسه اقتصادی برنامه ریزی کرد.

عضو ائتلاف پیشرفت گفت: برنامه های ۱۰۰ روزه راهکار مناسبی برای حل برخی مشکلات اقتصادی است، متاسفانه برخی در این صحبت بنده خلط مبحث کرده اند، مشکلات اقتصادی درجه بندی دارد و هر کدام راه حل خودشان را دارند برنامه های ۱۰۰ روز برای معالجه فوری برخی مشکلات مناسب است.

ولایتی اعلام کرد: باید به کارخانه های نیمه فعال یک تنفس شش ماهه بدهیم، ابلاغ بخشنامه های مختلف علاوه بر از بین بردن اعتماد بین مردم و مسئولان ریسمان پای صنعت و تولید شده است، باید با مشورت با اقتصاددانان و متخصصان راهکارهای عملیاتی ارائه شود.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به اهم فعالیت های مهم اقتصادی در دولتش پرداخت و گفت: کالا باید در بازار زیاد باشد، دولت باید با قدرت تنظیم بازار را در دست بگیرد، برای این کار باید تنفسی شش ماهه به صنایع داد، یک لایحه به مجلس می دهیم از آنها فرصتی قانونی می گیریم برای برگرداندن کارخانه ها به تولید البته این شرایط به شرط افزایش تولید ۳۰ تا ۴۰ درصدی خواهیم داد.

ولایتی اظهار داشت: اقتصاد آینده اقتصاد تولید است، باید به اصل ۴۴ به طور شایسته و کامل جامه عمل بپوشانیم، اگر اقتصاد دولتی باشد تولید هم دولتی می شود در نتیجه هر جایی کمبود مالی بود دولت از بانک مرکزی قرض می گیرد.

وی با بابیان اینکه در حوزه اقتصاد اعتماد را به بازار برمی گردانیم ، گفت: همه می دانند که قطعنامه های سازمان ملل کاغذ پاره نیست قطعا تاثیر دارد و این حل نمی شود مگر با دیپلماسی با دیگر کشورهای با حفظ مواضع انقلاب اسلامی.

ولایتی گفت : یکی از مشکالات ما در حوزه اقتصادی این است که هر روز شاهد بخشنامه جدید هستیم مرد م در رابطه با مسائل اقتصادی تکلیف خود را نمی دانند در حال حاضر مردم استان البرز دارای امکانات وسیع کشاورزی است و همچنین در حوزه صنعتی دارای مشکلاتی اعم از کمبود مواد اولیه است و این امر باعث تولیدات کمتر از حد نیاز می شود .

وی افزود همچنین در حوزه حماسه اقتصادی برنامه ی رو به اجرا داریم تا مشکلات اقتصادی به مرور حل کنیم و حذف کنیم

ولایتی اظهار داشت : امیدوارم در ۲۴خرداد با حضور گسترده از مردم در پای صندوق های رای مواجه شویم  و مردم هر شخصی را که شایسته این مقام می دانند انتخاب کنند و این دولت شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی شاهد رفع تمامی مشکلات هستیم و ولایتی افزود افرادی که به عنوان همکاران در خدمت دولت ما هستند باید این چند ویژگی داشته باشند و خواهند داشت .

۱- همکاران باید مردان متدین باشند تا ریشه فساد اداری که تابحال توفیق زیاد داشته برچیده شود .۲- افراد با تجربه بتواندجوانان تحصیل کرده و کار امد باور داشته و تجربیات خود انها منتقل کنند تا موجب فراهم شدن اشتغال شود .

۳- افراد متخصص باشد و تخصصی عمل کنند.

۴- اهل اعتدال و افراد گرایی باشند .

زیرا این دولت دولت اعتدال خواهد بود امید است همگی ما توفیق به انتخابات دولت مطلوب باشیم تا تمامی مشکلات را حل کنیم .

ولایتی در پایان سخنانش اظهار داشت: مردم شریف ایران در ۲۴ خرداد ماه با شور پای صندوق های رای خواهند آمد و هر کس را که شایسته است انتخاب خواهند کرد.

لازم به توضیح است طبق گفته های دیوسالار نماینده آقای ولایتی در کرج ، قرار بود ایشان ساعت ۱۷ در کرج حضور داشته باشند که برخلاف این صحبتها ، آقای ولایتی با دو ساعت تأخیر ساعت ۱۹/۱۰ وارد کرج شدند.

 

 

 

گزارشگر :مهسا محمدی

چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۸
کد خبر : 25909
بازدیدها: 267

پاسخی بگذارید »