یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ولاسکو:

نگرانی آلمان‌ها از رویارویی با ایران برایم یک افتخار است

danesheroz7 تیر ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
نگرانی آلمان‌ها از رویارویی با ایران برایم یک افتخار است

دانش روز:سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اینکه آلمان‌ها از رویارویی با ایران احساس نگرانی می‌کنند، برایم یک افتخار است

به گزارش دانش روز، خولیو ولاسکو در نشست خبری پیش از بازی با آلمان اظهار داشت: گذشته‌ها گذشته است و بهتر است در مورد آنها صحبتی نکنیم چرا که اگر بخواهیم در مورد گذشته حرفی بزنیم یا حتی فکر کنیم ممکن است به مشکل بخوریم.

وی ادامه داد: والیبال ایران نسبت به گذشته پیشرفت کرده است اما ما نباید به این پیشرفت اکتفا کنیم. حالا به بازی آلمان فکر می‌کنیم و باید یاد بگیریم که شرایط را در هر بازی چگونه تغییر دهیم تا خوب کار کنیم.

وی با بیان اینکه از زمانی که به ایران بازگشتم خیلی‌ها موفقیت تیم ملی را به من تبریک گفتند، عنوان کرد: همیشه باید دنبال ارائه بازی خوب باشیم. ممکن است در این راه به پیروزی برسیم و امکان دارد نتیجه را هم واگذار کنیم. اگر پیروزی شدیم که هیچ اما اگر باختیم باید دنبال علت شکست برویم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: من همیشه در پایان تورنمنت‌ها اگر موفق شویم جشن می‌گیرم نه در وسط مسابقات. حالا هم منتظر هستیم تا ببینیم برابر آلمان چه نتیجه‌ای کسب می‌کنیم. آلمان هم تیم خوبی است و ما پیش از این یک بار با آنها بازی کرده‌ایم و حالا باید نشان دهیم که نسبت به گذشته پیشرفت کرده‌ایم.

ولاسکو تصریح کرد: اینکه آلمان‌ها در خصوص رویارویی با ایران احساس نگرانی می‌کنند برای من یک افتخار است چرا که قبلاً شرایط اینگونه نبود.

وی ادامه داد: ایران لیگ خوبی دارد و فدراسیون هم فعالیت‌های خوبی انجام داده است. ما بازیکنان زیادی داریم و حالا هم سه بازیکن از تیم «ب» را برای بازی با آلمان دعوت کرده‌ایم. از فدراسیون تشکر می‌کنم که کمک کرد تا دو تیم ملی آماده داشته باشیم.

فارس

جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۶
کد خبر : 36703
بازدیدها: 317

پاسخی بگذارید »