چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نگاه فرهنگی به البرز باید متفاوت باشد

danesheroz7 تیر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
نگاه فرهنگی به البرز باید متفاوت باشد

دانش روز:مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: نگاه فرهنگی به البرز باید متفاوت باشد

به گزارش دانش روز از کرج به نقل از اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز، سید عباس مسعودی اظهار داشت: در زمینه اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی با هدف ایجاد وحدت و امنیت، از مسئولان فرهنگی انتظارات زیادی داریم و باید نگاه فرهنگی به البرز متفاوت باشد.

وی با اشاره به فعالیت‌های تبلیغات اسلامی استان، با توجه به حضور روحانیون و ضرورت انجام فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی از استاندار درخواست کرد تا تلاش شود نگاه فرهنگی در استان غلبه پیدا کند و جهت ایجاد همدلی و وفاق ملی و رونق پیدا کردن امور مذهبی سرمایه‌گذاری مناسبی صورت گیرد.

در ادامه معاون بازرسی استاندار البرز، ضمن حسن استقبال از گزارش‌های ارائه شده افزود: شعار کاری من فعالیت فرهنگی وحدت و امنیت است، لذا از سازمان تبلیغات اسلامی استان انتظارات زیادی در این زمینه داریم و میخواهیم که با همراهی علما منطقه کمک شود تا بتوانیم در کنار یکدیگر امورات را انجام داده و بر مشکلات به ویژه مشکلات فرهنگی غلبه کنیم و وظیفه دینی را به عنوان سربازان حضرت امام زمان (عج) در این منطقه حساس به خوبی انجام دهیم.

مسعودی، در پایان بر استفاده از تمامی ایده‌های صاحب‌نظر در عرصه فرهنگی اعم از شیعه و سنی جهت ایجاد وفاق بیشتر و وحدت واقعی تاکید کرد.

 

 

 

فارس

چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۶
کد خبر : 36509
بازدیدها: 230

پاسخی بگذارید »