شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نونهال البرزی قهرمان کشور شد

danesheroz7 مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
نونهال البرزی قهرمان کشور شد

دانش روز: نونهال البرزی موفق شد مقام قهرمانی مسابقات دسته یک بزرگسالان (رده سنی آزاد) کشور را از آن خود کند

بنا به گزارش دانش روز و به نقل از  روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز مسابقات آزاد و رده بندی بزرگسالان کشور که از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۲ مرداد ماه در اصفهان برگزار شد با قهرمانی نونهال البرزی به پایان رسید.
این مسابقات در قسمت آزاد با حضور ۸۱ بازیکن از سراسر کشور بصورت دوره ای ـ حذفی برگزار گردید که ۸ بازیکن توانستند به دسته یک راه پیدا کنند.
در بخش آزاد خانم ها مولاطلب، معظمی، فرعی، منافی و نجفی از استان البرز حضور داشتند.
مریم معظمی و غزاله مولاطلب از البرز به همراه زهرا نیاقیها (قزوین)، حمیده ایرانمنش(کرمان)، شقایق حسین زاده و نیلوفر میرمهدی (تهران)، مریم انصارالحسینی و فروغ احمدی (اصفهان) موفق شدند به دسته یک صعود کنند و به همراه ۸ نفر دسته یک در یک جدول ۱۶ نفره دوره ای به رقابت بپردازند و در نهایت مینا پورموسوی(البرز)، سارا شهسواری(کردستان)، آزاده سرافراز(تهران)، صبا صفری (مازندران)، غزاله مولاطلب(البرز)، حمیده ایرانمنش(کرمان)، فرحناز همتی(تهران)، فروغ احمدی(اصفهان)، مریم معظمی (البرز) و شیرین قلعه بیگی(تهرن) به ترتیب مقام های اول تا دهم را کسب کردند و در دسته یک باقی ماندند.
لازم به ذکر است ۴ نفر اول این مسابقات به دسته برتر صعود کردند.
شایان ذکر است زهرا علوی از خوزستان و فاطمه جمالی فر از البرز که در دور قبل این مسابقات مقام های دوم و سوم را کسب کرده بودند به دلیل حضور در مسابقات المپیک آسیایی جوانان این مسابقات را از دست دادند

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۰
کد خبر : 50329
بازدیدها: 379

پاسخی بگذارید »